Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

Dediğiniz ürünü kullanmadım lakin benim kullandığım bu ürünü tavsiye edebilirim.

teşekkür ederim bu biraz benim bütçemi aşacak gibi. Bu fiyat sıkalasına çıkınca gps ve antreman kaydını strava vb. Senkron eden cihazlar da var her ne kadar çin malı olsa da. İş görür diye düşünüyorum. Xoss gibi
Hocam M2 modelini 3 aydır kullanıyorum ben memnunum, mini alacakken bunu farkettim ozaman cok iyide bir fiyati vardi.

Evet onu bende gördüm amazonda bir satıcı çok uygun bir fiyata satıyor fakat yurtdışından gelecek ve satıcının %34 olumsuz geri dönüşü olduğu için vazgeçtim. Xoss düşünüyorum gene yurtdışı hepsiburada da var.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
Scudo
teşekkür ederim bu biraz benim bütçemi aşacak gibi. Bu fiyat sıkalasına çıkınca gps ve antreman kaydını strava vb. Senkron eden cihazlar da var her ne kadar çin malı olsa da. İş görür diye düşünüyorum. Xoss gibi

Evet onu bende gördüm amazonda bir satıcı çok uygun bir fiyata satıyor fakat yurtdışından gelecek ve satıcının %34 olumsuz geri dönüşü olduğu için vazgeçtim. Xoss düşünüyorum gene yurtdışı hepsiburada da var.
Satıcıyı bilmiyorum ama TR de 1200 lu rakamlardayken ben de Amazon dan 520 gibi bir fiyata aldim 3 ay önce, yurtdisindan 12 gun gibi bir surede sorunsuz geldi
Edit: 788TL olmuş guncel fiyatı.. TR ye gore 400 TL daha ekonomik gene iyi fiyat siz bilirsiniz tabi içinize ne sinerse ona yönelin

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ekingklp
Bugün itibariyle 4 yıldır gözüm gibi baktığım Cateye Strada Double Wireless km saatim, sensörün bozulması ile emekliye ayrıldı. Uygun fiyatlı km saati arayışı içerisindeyim, ihtiyaçlarım doğrultusunda hızın yanında kadansta görebileceğim bir model arıyorum. Bir bütçe ayırmadım çünkü şu an piyasadan çok uzağım, ne kadar bütçe ayırmalıyım bilmiyorum. 2. el ürünlere de açığım, önerilerinizi bekliyorum

Erdoğanlar bisiklette Echowell marka (link) buldum, indirim ile 344₺ gibi bir fiyata geliyor. Öğrencilik sağ olsun neredeyse 2 haftalık harçlığıma denk geliyor, bu fiyata bulabildiğim şu an en uygun bu var. Markayı daha önce duydum ancak kalitesini bilmiyorum, nasıldır iyi midir?

Ucuza yakaladığımı düşünerek amazondan bu saati kaptım. İncelemeleri iyi gibiydi umarım pişman olmam.
1648581895793.png

Son düzenleme:
Bugün itibariyle 4 yıldır gözüm gibi baktığım Cateye Strada Double Wireless km saatim, sensörün bozulması ile emekliye ayrıldı. Uygun fiyatlı km saati arayışı içerisindeyim, ihtiyaçlarım doğrultusunda hızın yanında kadansta görebileceğim bir model arıyorum. Bir bütçe ayırmadım çünkü şu an piyasadan çok uzağım, ne kadar bütçe ayırmalıyım bilmiyorum. 2. el ürünlere de açığım, önerilerinizi bekliyorum

Erdoğanlar bisiklette Echowell marka bu saati buldum, indirim ile 344₺ gibi bir fiyata geliyor. Öğrencilik sağ olsun neredeyse 2 haftalık harçlığıma denk geliyor, bu fiyata bulabildiğim şu an en uygun bu var. Markayı daha önce duydum ancak kalitesini bilmiyorum, nasıldır iyi midir?

Ucuza yakaladığımı düşünerek amazondan bu saati kaptım. İncelemeleri iyi gibiydi umarım pişman olmam.
285309 dosyayı görüntüle

bende aynısını almayı düşünüyorum. Hatta aynı ürünü buldum bir türlü karar veremedim alıp almaya inşallah memnun kalırsınız. Özellik olarak güzel bir yol bilgisayarı.

Arkadaşlar, en ucuzundan da olsa bence gps alın. Öbür türlü yok manyetik sensör kayıyor yok okumuyor dertleri oluyor. En temizi gps. Xoss g öneririm. Strava filan direk sürüşü atabiliyor. Gpsler sadece hız vs göstermekle kalmıyor, tüm sürüş kordinatlarınızı kayıt edip stravaya atabiliyor.

Ben sigma bc 16.12 aldım gayet memnunum 2.el olarak temin ettim uyguna bulursanız öneririm tabi bütçeyi arttırabilme imkanınız varsa gps li modelleri düşünebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
Arkadaşlar, en ucuzundan da olsa bence gps alın. Öbür türlü yok manyetik sensör kayıyor yok okumuyor dertleri oluyor. En temizi gps. Xoss g öneririm. Strava filan direk sürüşü atabiliyor. Gpsler sadece hız vs göstermekle kalmıyor, tüm sürüş kordinatlarınızı kayıt edip stravaya atabiliyor.
Bende GPS li bakıyorum yurtdısından alabiliyormuyuz bu cihazı ?

Bende GPS li bakıyorum yurtdısından alabiliyormuyuz bu cihazı ?
ben aliexpressten aldım hocam. eğer niyetin varsa hemen al 1 mayısta yüzde 30 oluyor vergi :)

• Beğen
Tepkiler: Raptoid
Hemen kaptım bende bunu Cycplus M1 + 2 adet sensör ile indirimde vardı güzel
285532 dosyayı görüntüle
piyasadaki en iyi fiyat/performans bisiklet gps'ini almışssınız bence. Güle güle kullanın :) Speed sensor olmasıda çok iyi. Bazı yerlerde jammer oluyor, gps kopunca speedsensorden hız verisini almaya devam ediyorsunuz.

piyasadaki en iyi fiyat/performans bisiklet gps'ini almışssınız bence. Güle güle kullanın :) Speed sensor olmasıda çok iyi. Bazı yerlerde jammer oluyor, gps kopunca speedsensorden hız verisini almaya devam ediyorsunuz.
Tesekkurler sizde guzel gunlerde kullanin.

Aldığım km saatini bugün kargodan gidip teslim aldım. Km saati arayışında olup piyasayı gözleyen varsa 2. el fiyatına sıfır olarak satılan (link) saatine bir bakın derim.
20220411_100738.jpg

Arkadaşlar herkese keyifli forumlar, igpsport markasını önerir misiniz? Alıp da pişman olan ya da kullanan, memnun olan var mı? Model serisi olarak çok önemli değil ise kadans, kalp ve watt ölçer özellikli olanını düşünüyorum. Yorumlarını paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim 👍

Arkadaşlar herkese keyifli forumlar, igpsport markasını önerir misiniz? Alıp da pişman olan ya da kullanan, memnun olan var mı? Model serisi olarak çok önemli değil ise kadans, kalp ve watt ölçer özellikli olanını düşünüyorum. Yorumlarını paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim 👍
İgs10 ve igs618 kullandım. İgs620 modeli çıktı şimdi hatta (link) 630 modeli de mevcut. Ben genel anlamıyla çok memnun kaldım. Garmin lobisine yenik düştüm.

İgs10 ve igs618 kullandım. İgs620 modeli çıktı şimdi hatta (link) 630 modeli de mevcut. Ben genel anlamıyla çok memnun kaldım. Garmin lobisine yenik düştüm.

Çok teşekkürler, pil ömrü, verilen detaylar, Bluetooth bağlantı hızı ve istikrarı çok methedilmiş. Şu yol bilgisayarları lükseten sonra zorunluluk gibi bir şey haline geldi 😅 ne kadar yol, ne kadar süreyle gitmişiz, ortalamalarımız, tırmanışlar vs iyiye mi kötüye mi gittiğimizi en azından öğrenmek için gayet işlevseller.. ben de 1 ay içinde alacağım. Pişman olacağımı düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
bende şimdi siparis ettim bi tane Xoss G+ amazon :)

Bende Coospo bg200 aldım, şimdilik çok tutarlı veriler gösteriyor. Gps gayet başarılı. 5 tur ortalamla 3-4 saatlik sürüşlerde "1 gece sürüşü" şarj miktarı " kademe düştü

• Beğen
yaklaşık 2 aydır igp 10s kullanıyorum çok memnunum. uygulama ve stravaya aktarım sorunsuz.anlık bilgiler tutarlı ve şarjı çok uzun süre gidiyor. tavsiye ederim.

• Beğen
Aldığım km saatini bugün kargodan gidip teslim aldım. Km saati arayışında olup piyasayı gözleyen varsa 2. el fiyatına sıfır olarak satılan (link) saatine bir bakın derim.
285968 dosyayı görüntüle
Bende bu cihazdan kullanıyorum gerçekten çok başarılı.Bundan önce cycplus m1 almıştım 4-5 kullanımdan sonra arızalındı çöpe atmak zorunda kaldım.Xoss gerçekten cok stabil.uygulamasıda çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: Eren Sarp
285968 dosyayı görüntüle
Hayırlı olsun öncelikle. Hız sensörü olmadan sadece gps verisiyle cihaz doğru hız bilgisini veriyor mu? Bu şekilde denediniz mi?

• Beğen
Tepkiler: Eren Sarp
Geri