Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

km saatler

Scudo
rica ederim.
bi uyarı daha...sanırım bu konu altında eklenen kullanım kılavuzuna sahip cihaz yada çok benzer bi cihazı kullanıyorm.özelliklerini bilmediğimden aldım, kalibre edildi, taktım kullandım bi 300km. falan...taa neden sonra bi arkdaşla konuşurken AUTO modu olduğunu söyledi ve ayarlarını yaptı.
yani aldığınız cihazın özelliklerini kullanmak istiyorsanız biraz incelemyi ihmal etmeyin.

neden o kadar ucuz..çok tanınmadığı için mi? yoksa kalitesiz mi?

çağatay onları çinde kilo ile satıyorlar :D :D
yani aslında bilmiyorum.ama gerekçe olabilecek nitelikte...

arkadaslar km saati ile ilgili benimde bir problemim var.. AS 411 kullaniyorum ekrani kullanimi mukemmel fakat max. surat konusunda sacmaliyor. özellikle yol biraz uzunsa inanilmaz rakamlar cikabiliyor. 98,6 gibi. :D bu kadar hiz yapmam mumkun deil tabiki.. toplam km olarak diger arkadaslarla karilastirdigimda hersey normal.. DST ekraninda da 150 km den sonra otomatik sifirladi özelligi mi budur bir problem mi var anlamadim.. bu max sürat sacmalamasi bu marka saatlere mi özel hepsinde var mi.?? cunku eski saatimde bir alt modeliydi ve ayni olay onda da vardi.. son olarak cat eye alsak bu dertlerden kurtulur muyuz.??

valla ne desem yalan olur tamer.
ama cateye ile bu tür sorunlar yaşamıyorum..

Cateye Mity 8 var,gümbür gümbür yağmurlardan etkilenmedi 3-5 sefer düştü hatta kelepçesi kırıldı birşey olmadı.Hız,ortalama hız,maksimum hız,biniş süresi,günlük mesafe,toplam mesafe,saat,otomatik açılma/kapanma,otomatik ölçüm (hareket başladığında mesafe süresini başlatma ya da durdurma),manuel ölçüm (hareket süresini elle başlatma/durdurma) ve lastiğe göre hazır 2 preset + ayar imkanı,ekranda göstergelerin yerini değiştirebilme gibi özellikleri var gayet memnunum yanlış bir verisine rastlamadım.

başka neler yapıyor...yol biglisayarı gibi maşallah...hız limitini aşında sesli uyarı veriyor mu bu alet :D :D

ama gerçekten güzelmiş alanına bilir...

bendekide bu.gürsel abiden aldım..suya dayanıklı ve fiyatıda çok uygun..tam bir bisiklet yol bilgisayarı..

şehir bisikletimde AS 411 km saat var MTB ise topeak panoram kullanıyorum...topeak bi kez daha gelsin yedek olsun diye bitane daha alırım çok kaliteli bişi tabiki kullanmasını bilene

ya ölede çok büyük diğil mi o alet ya böle kocaman sanki böle düşücekmiş gibi olurum ben yani binerken.Ayrıca benim sigmadan sora felan otobüs kadranı gibi yani ayrıca o kadar büyük olmasına rağmen bide nabız saati olsa süper olurdu...

evet dogru biraz büyük nabız saati yok ama yakılan kalori hesabı var.ayrıca geniş ekran bence her zaman iyidir..

alcaz polar 720i
kurtulcaz bu dertlerden kanka :D

nabız saati olmadan yakılan kaloriyi gösteremez..
düz yol daki belki tutar, oda rüzgara karşımı bilmemne... kesinlikle tutmaz... zorlu koşullarda %100 e yakın hata werir...

sigma bc 906 aldım.. wheelsize ayarını doğru yaptım diye düşünüyorum (yerden yüksekliği ölçtüm mm olarak; sonra 3.14 ile çarptım. kitapçıkta öyle diyor. 2056 gibi bi değer çıktı). ama ölçümlerim biraz hayal kırıklığı yarattı bende :)
yokuş aşağı son viteste fena sayılmacak bir hızda pedal çeviriyordum baktım alet 35km/h saat gösteriyor.. ya benim hız kavramım yada bu alet bozuk :)
50-60 gidiyorumdur derken bu rakamı görmek garip oldu :)

slm
arkadaşlar
Ben km sayacı saat yolbigisayarı alacam bisiklete siz ne önerirsiniz

valla yol bilgisayarı olarak topeak panoram var biliyorum ve kullanıyorum bence gayet kaliteli ve iii bi yol bilgisayarı bi de bike üstünde msn açabilsek molbil olarak::D ii olur valla :D :D

Bilgileriniz için teşekkür ederim
saygılar bedne bunu alacam superonlayn arkadaşın dedini

Geri