Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü

uemarpo

Üye
Tepki
7
slm herkeze bende kou iletişim de okuorm.ben de bmx kullanıyorum herkeze ii forumlar

• Beğen
Tepkiler: cemm
Scudo

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
selam uemarpo, bugün bisiklet kulübünün toplantısı vardı keşke haberin olsaydı da katılsaydın tanışırdık:)

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
bende koü akmyo da okuyorum eskiden bir xs-carbon 2 sedona m vardı.maalesef satmak zorunda kaldım.keşke hala olsaydıda nede aranızda olsaydım.bisikletli günlerimi özledim.napalım size iyi bisikletli günler.

• Beğen

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
arkadaşlar kocaelide ikamet eden bi arkadaşımız lassadan ayrılmış ama bisiklet sporuna devam etmek istiyor.acaba size katılması mümkünmü.yanlız bir sorun var arkadaş 16 yaşında yani doğal olarak üni okumuyor.ama devam ettirmek istiyor.yardımcı olabilirmisiniz.yada kocaelide başka bir kulüp varsa yönlendirebilirmisiniz.arkadaşa birde bisiklet ayarlamamız gerekiyor bu konuda bir imkanınız varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.bende koü de okuyorum ancak imkansızlklar dolayısıyla bisikletimi satmak zorunda kaldım ve yeni bir probike toplayana kadar ara vermek zorundayım.arkadaş daha küçük olduğu için şimdiden yetiştirlmesi için çaba gösteriyorum.şimdiden teşekkürler.

tikituba

Üye
Tepki
11
Bende gençlik spor adına yarışıyorum bahsettiğiniz kişi kim ve neden klüpten ayrılmış eğer spora devam etmek istiyorsa atatürk kapalı spor salonuna gelebilir antrenör mehmet bozdemir.Yardımcı olmaya çalışırız.

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
Evet İzmit Atatürk Kapalı Spor salonunda görev yapan bisiklet antrenörü Mehmet Hocanın yanına bir uğrasın o yardımcı olur.
En yakın zaman da seni aramızda görmek dileğiyle Ergin.

• Beğen
Tepkiler: ergin

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
çok saolun ben arkadaşı size yönlendireceğim.umarım tekarar bir probike toplarımda aranıza bende katılırım.

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
ya arkadaşlar çok teşerederim ilginize ama arkadaş caydı.ben olsaydım bu fırsatı kaçırmazdım ama maalesef şartlar gereği bisikletimi sattım şu imkanım yok.bir dahada o sınıfta bir bisiklet toplamak ne zaman nasip olur belli değil.umarım en kısa zamanda aranıza katılmak isterim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Herkese selam

İzmit yahyakaptanda oturuyorum.Sakarya üniversitesi öğrencisiyim.Bisiklet sporunu çok seviyorum fakat çevremdeki insanlar bisiklete çok binmemi çocukluk ile karıştırdıkları için yakın çevrede tek başına bisiklete binmek beni iyice sıktı.Bu sporu ömrüm boyunca yapacağım için artık biraz farklılık istiyorum hatta bunda geç bile kaldım.Üniversite sonrasında da görüşüp uzun bisiklet turlarına çıkabileceğim bir arkadaş çevresi edinmek isterim.Hatta ileride kendi çapımda bir antreman sahası yaratmayı planlıyorum.Açık alanda ya da kapalı bir salona kurulmuş rampalar, içi sünger dolu atlama kafesleri vs.. Tabiki ileride şartlar ne olur bilinmez fakat benim gibi bir kaç arızalı arkadaş daha bulabilirsem bu hayalimi gerçekleitirmem daha kolay olabilir.

Eğer sizin ile bisiklete binmem mümkün ise nasıl irtibata geçebiliriz?

Görüşmek dileğiyle

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
@afrika_kaplani

planlarınız gercekten çok güzel umarım gerçekleştirirsiniz:)
(link) :)

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Üniversite süper abimde burda Mekatronik mühendisliğini istiyor.İnşallah kazanır :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Teşekkür ederim arkadaşlar.Artık sizin forumlarınızdan da takip ediyorum gezilerinizi.Umarım yaptığınız ilk geziye katılma fırsatım olur.

tikituba

Üye
Tepki
11
İlk gezi düzenlenme aşamasında Kamplı bir gezi olacak ben katılmak istiyorum ama katılamıyorum güzel bir gezi olacağı kesin şiddetle tavsiye ediyorum.

• Beğen

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
ben gebzedenim. bu gezilerin tarihleri,yerlerini söyleyebilirmisiniz?yani konu açarak çok daha iyi olur bir çok kişide gelir.

sedonaa

Aktif Üye
Tepki
41
üni deki arkadaşlar sizler neden kendi aranızda bisiklet yarışları düzenlemiyorsunuz... hatta bizde katılalım daha güzel olur...

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
Gezi tarihlerini (link) sitesinde duyuruyoruz. Bundan sonra gezileri burada da duyuracağız.
Yarış düzenlemek öğrenci olduğumuz için açıkçası bize biraz zahmetli olur. Yani şu anda bizim yapabileceğimiz birşey değil malesef.. Keşke yapabilen olsa da katılsak..