Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron bisiklet hakkında sorular, cevaplar ve öneriler.

Scudo
ne yazıkki aynı sorun bende de var. Bisikleti alalı daha 3 ay bile olmadı(xc 1000), özellikle yokuş çıkarken çok rahatsız edici oluyor.. en yakın zamanda efor bisiklete gideceğim umarım sorun düzelir..

ya ben kron xc500 yada Whistle 613 bakıyorumda istanbulda nerden bulurum ? yardmcı olabilrmisnz

slmlar yardıma ıhtıyacım war yenı uyeyım bısıklet almaya karar verdım bu kron olacak ıyı araştırdım kronda karar buldum 400-450 liralık butceyle ıkıncı bı el xc mı almalıyım yoksa 0 mı? birde kılom 75 boyum 1.84 kaclık kadro olmalı şimdiden teşekkürler ...

arkadaşlar ben bakırköyde oturuyorum 17 yıldır ama hala bu bike and outdoor mağzasının nerde olduğunu tam olarak bilmiyorum:eek: :rolleyes: meşur bi metin abimiz war bakırköyde 350 ytl diyo daha ucuz nerde bulabilrim sizce yada bulabilrmiyim?

Metin abiden almanı tavsiye ederim daha ucuzunu bulamazsın bike&outdoor da kron satmıyor ;)

Kron XC500 yerine biraz daha dişini sıkıp XC1000 almayı düşünsen hiç fena olmaz Bende XC500 ü Metin abiden almıştım ama sadece kadro olarak :D

arkadaşlar xc2000 2 aydır bekliyorum. bu hafta sedona 751 d le arasında karar veremedim sizce hangi model iyi olur. şimdiden tşk.

Elinizde bisikletlerin fotoğrafları ve detaylı özellikleri varsa lütfen onları da koyun ki fikir belirtmesi kolay olsun.

@uzunnet arkadaşlar xc2000 2 aydır bekliyorum. bu hafta sedona 751 d le arasında karar veremedim sizce hangi model iyi olur. şimdiden tşk.
http://www.atillabisikletklinigi.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/a1c3c9774c9884c4ba7e184f05f7f4b4.jpg
http://www.kronbikes.com/images/products/xc%202000%20ph.jpg

Model XC2000
(link)

Sedona gayet güzel, yakından da gördüm şık bir bisiklet.

Yalnız Kron'un bu modeli 2007 ve bildiğim kadarıyla bundan daha kalmadı piyasada. Yeni modelleri sitelerine henüz eklememişler...

xc 2000 i gördüm efor bisiklet sirkecide hatta benimde fikrim 751 D ile xc 2000 arasında henüz karar aşamasındayım haziran 19 gibi saTın alıcam hedeFim budur =)
görünüş itibariyle sedona bayya caN alıcı ama kron xc 2000 aklımda deil ve kırmızı rengi vardı sanırım foto çekmeyi unuttum yoksa atardım şimdi:p

merhaba ben bir kron almayı düşünüyorum. uzun süredir bisikletlerle haşırneşir de değilim ancak bisikletlerle aram çok iyidir. Ancak onca geçen zaman içinde değişen tek şey kilom oldu. 150 kg 178cm arkadaşınıza diyetten başka ne tavsiye edebilirsiniz:)) istanbulda sokakta kullanmayı planlıyorum şimdiden teşekkür ederim kilo acısından marka değişikliği de normal tabii

eğer kron alcaksan 17 inç tavsiye ederim model konusunda bütçene göre bulabileceğinden eminim

kron xc2000 aldım değişiklik var hoşuma gitmeyen yanları 1 renk 2 teker 3 gobek kron kendi varkası birde arka tekerlekte sorun var. üretim hatası balon yapmış. konu kapana bilir. hangi marka teker almalıyım uzerinde irc 2.10f ile irc 2.10r var bozuk olan teker arka teker irc 2.10r asvalt ve beton yol icin almalıyım tşkler

Arkadaslar 2008 XC2000 kron'umu aldim.Gozume carpan en bariz ozellik tabiki renk oldu. Bunun disinda 2007 ve 2008 arasinda cokta buyuk bir fark goremedim.Renkler ile ilgili olarak XC4000 serisininde mat siyah ve fosforlu yesil oldugunu gordum.XC2000 serisinde ise Kirmizi ve siyah renkleri hakim. 2007 serisine gore cok daha guzel renkler uygulamislar.Kadro ile renkler birbirini tamamliyor.www.kronbikes.com'da XC3000 de bulunan renkler su anda XC2000 olarak piyasada.Bisikletde renkler disinda fiyat ve ozellikler de cok iyi.Benim disimda inceleyip 2007 ile 2008 arasinda fark goren arkadaslarimiz var mi?

Geri