Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron dan sonra MoSSO Dj 14" Bisikletim :D

Scudo
güzel bisiklet yazılarda güzel duruyor kazasız belesız sürüşler

• Beğen
Tepkiler: ramazanzerey
Resul adamım hayırlı olsun harika olmuş ;)
Gerçekten beklediğine değmiş gibi çok tatlı olmuş tam senlik..

KAdroyla beraber bir sürü şeyde değişmiş gibi:) onlarda hayırlı olsun iyi günlerde kullan hepsini.En yakın zamanda video bekliyorum bak darılırım yoksa..

Hadi görüşürüz

Bu arada o alt çeki boruları ne öle ya:S:S anam anam valla hopla zıpla bişeycikler olmaz gibi duruyo..Kron bile sana onca zaman başarıyla eşlik edebildiyse bu kim bilir ne kadar dayanır:)

• Beğen
@d.berkay

sağol berkay beğendiğin sevindim. daha iyileri olmayanların olsun

evet kadrodan başka değişen parçalarda var ama daha çok eksikleri çok özellikle jantlar :( ondan sonra ise öne hidrolik disk arkaya ise magura hs 33 düşünüyorum.zaten only disc düz maşa var disk alınca onu takıcam...

kronla beraber çok düştük kalktık. :eek: ama bizi yarı yolda bırakmadı şimdi sıra mossoda bakalım bu nasıl eşlik edicek bana :D işten fazla vakit bulamadığım için video çekemiyorum...ama her an aklımda bizim ekiple beraber en yakın zamanda daha güzel videolar çekicez inş...

hadi görüşürüz!!!

• Beğen
hos gozukuyo ama gidon bogazı biraz kotu durmus onu kısalardan alırsan daha hos duracagına eminim;)

• Beğen
kardeşim mosso tam istedigin gibi oldu kazasız belasız sürüşler yaparız inşallah

• Beğen
Güzel bisiklet güle güle kullan özellikle kadro fr'a uyumlu gözüküyo inşallah gerçekten öledir ve sıkılana kadar kullanırsın kazasız belasız sürüşlerr....

• Beğen
gerçekten çok güzel bir bisiklet olmuş. biz yorumumuzu yaptık sıra sizde bisikletin hakkını verirken çekilen fotolar bekliyoruz....:)

• Beğen
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim...bisikletin hakkını vereceğimden hiç kuşkunuz olmasın....çok yakında video ve resimlerle süslerim burayıı...

• Beğen
@mecaoz1

daha önceden kısa boğaz kullanıyordum ama kullanım açısından bana uymuyor...bu kötüyle daha iyi yapıyorum o yüzden bunu tercih ettim ;)

• Beğen
Güzel Bir birleşim olmuş Hayırlı olsun

Arka bağlantı yeri bana Santa Cruz Chameleon u hatırlattı :)
sağlam kadroya benziyor

Bol hoplamalı zıplamalı günler ;)

• Beğen
Geri