Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron internet sitesi ve bayilikleri

Scudo
@t-genc

onu Sönmez abiye sorman lazım :D bende bekliyorum açılmasını :rolleyes:

Yeni konu açmak istemedim ve buradan devam ediyorum.

Bir kaç gün önce Kron web sitesinden bir mail atmıştım. Ancak hala cevap alamadım. Bu arkadaşlar maillerinimi hiç kontrol etmiyorlar yoksa şahıs olduğum için tınlamıyorlarmı? Çünkü 6-7 ay önce bir mail daha atmıştım ve yine cevap alamamıştım. Bu sebeple bu arkadaşları göstermedikleri ilgi ve alaka için tebrik etmiyorum.

bende adanalıyım ve bir bisiklet almayı düşünüyorum (((((((((2006 yılı için yok.2007 de olacak.))))))))))) peki sonmez kardeş kronun bayisi açılacakmı???????

elinde kaldı mı bilmiyorum ama 2000plazanın orda eski motbi yeni adını bilmiyorum bisan bayisi var o satıyordu, ama sen en iyi antalya ekibinden Ercan Bayramla bağlantıya geç (bayramercan@akdeniz.edu.tr) o sana en iyi şekilde yardımcı olur

@borab

orda kalmamıs xc1000 sadece 1 tane xc2000 war bende disk fren istemiorum

benim elimde sıfır bir xc 1000 mevcut istersen konuşalım?

:eek: Çok ama çok acil bana birşeyler söyleye bilirmisiniz?Sorularım şu..

*İlk başta XC 2000 almayı düşündüm..Daha güvenli frenleri var gibiydi ama biraz araştırma yaptım ve Disk frenlerin sürüntünme şikayetlerini duydum..Dolayısıyla XC 2000'den soğudum..
*Şimdi ise XC 1000 almak istiyorum..Tek fark Disk frenlermiş..Okey tamam ama 21 vites ve 24 vites arasında da fark varmış..2005 model 21 vites olanı mı_? ve 2006 model 24 vites olanı mı?..100 euro'luk fark?..
Peki ne yapmalıyım?
Nasıl anlarım farkı..Fiyattan mı?

bence disk fren seni soğutmasın eğer fiyat yönünden sıkıntın yoksa
diskler ısındığı için çabuk deforme oluyo fakat ayarlamasıda bi o kadar kolay
elin ile kenarlarından ittirerek veya çekerek ayarlayabiliyosun
gerçekten ayarlaması çok kolay

Teşekkür ederim.Ben yattım..Yarın satıcı beni kandırırsa alırım..Ki büyük bir ihtimal beni kandıracaklar :(
Neyse yinede herşey için sağolun....

@jimi1984

neden kandırsınlar seni :D 23yaşındaymışsın bak:D

Ama ilk defa bisiklet alıcam :)
Her zaman ilk aldığın bişeyde kazıklanırsın..Burası türkiye...Elektro gitar almaya gidersin..Valla bu gitar manyak herşeyi yaparsın edersin diye gazlarlar..Birde süper bir anfiye takar dener,senin gözünü boyar..Normalde çöp olabilecek bir gitar sana dünyanın en pahalı ve kaliteli gitarıymış gibi gelir.
Aradan 1 sene geçer internetten araştırırsın ve artık kullanmayıda öğrendiğin için aradaki farkı anlarsın...
Önceden böyle bir deneyim geçirdim gitar konusunda bari bisiklet konusunda olmasın...Herşey muhteşem olsun istiyorum :D

@jimi1984

Kron bisiklet alacaksan kandırılmassın merak etme :) Her iki modelden de hangisi alırsan al memnun kalırsın.

İşte o herşeyi mükemmel olan gitarı sana ilk seferde verseler sen bir çok özelliğini kullanamadığı gibi bir de üzerine yaptığın hatalarla gitara zarar verip onun bir çöpe dönüşmesine neden olursun :).
O nedenle ilk önce başlangıç seviyesi bir aletle başlayıp, gerçekten işten anladığını, onun sana yetmediğini, daha iyilerini hakkettiğini anladığın zaman daha iyisini almalısın.
Yoksa en iyilerin değerini bilemezsin, hiç bir zaman da aradaki farkı anlayacak kapasiteye erişemezsin ;).

Ehehehe Efor Bisikletten aldım Kron XC 1000 :)
Bi hatuna bi bana :)
İlk turda Efordan çıktık test için ama nişanlım beğenmedi 13 inçi kullanamadı 16 da rahat etti sağolsunlar tekrar bi 16lık ayarladılar vurduk kendimizi yollara :D

Eminönünden çıktık sultan ahmet,çemberlitaş(nargile molası :) )Tekrar eminönü,karaköy,beşiktaş,Vapurla kadiköy,Moda,Fenerbahçe,Caddebostan sahili,Göztepe ve pil bitti...
Ama makinede hakkatten makine ya hiç yormuyo :D

Geri