Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

KTM Kullanıcıları Kulübü

Scudo
ARKADAŞLAR merhaba KTM Strada 1000 2.el buldum 50 km kullanılmış tertemiz ve
dibimdeki bisikletçide.. Sıfırı 1100 Euro yani şu an 7250 TL ediyor. 3700 TL fiyat isteniyor. Ben de kendi bisiklettimi 2600 TL ye ilan verdim.

Sedona 330 (2018)
(link)
(link)

Eğer satılırsa - üstüne koyacak param var - almayı düşünüyorum. Bu fotoğrafı temsilen koydum bisiklet gidon bandına kadar bu fotoğraftakiyle aynı.
Üstünde Shimano jantlar, Tiagra 4700 Set (Ön fren ve arka fren 105 - ilk sahibi bu komponentleri yükseltmiş - ), Karbon maşa, Continental Ultra Sport katlanabilir lastikler var. Ayrıca bisikletçi Spd pedal da verecek. Demem o ki tertemiz bisikleti ekstralarıyla yarı fiyatına alabiliyorum. Sizce de alınır mı?

200803

Bence alınır. Zaten 0 fiyatları 1 2 marka dışında korkunç rakamlara gelmiş durumda. İkinci el daha mantıklı eldekini satabiliyorsan.

• Beğen
Tepkiler: meren12
@trainspotting35
uygun abi 4-4'lük bisiklet maaşallah

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
bir ktm kullanıcısı olarak artık ktm nin tr de satışı yok.yani ümit bisiklet getirmiyor.ama kadro kulağı vb parçalar hariç herşeyinibulabilirsin.ben olsam alırdım

• Beğen
Tepkiler: meren12
Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.
Boyum 173 bacak boyum 78-79 cm
Ktm revelator modeli bisiklet düşünüyorum. Kadro boyu olarak 52 almamda sıkıntı olur mu?

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Kesinlikle öyle ama işlerimden gidip deneme şansım yok ne yazık ki. Onun için buradan arkadaşların yorumlarına güvenmem gerekiyor🙂 (bisikleti de almak istiyorum) birkaç arkadaş daha olumlu bulursa düşüneceğim.😊

@runvolcanrun 1.74 cm boyundayım, bacak boyum 80 cm.
54 kadro yol bisikleti kullaniyorum, 52 kadro da bana uygun oluyor. 52 kadro teknik olarak size uyabilir.

• Beğen
Tepkiler: runvolcanrun
@runvolcanrun boyum 1.73. İç bacak boyum 78. Ktm strada yol bisikletim var. 52 kadro. Memnunum. Lakin Ktm global sitesinde 1.70-1.74 boy aralığı için 55 kadro öneriyor. ben bisikleti aldıktan sonra bu bilgiye sahip oldum. O yüzden, "mi acaba" dediğim olmuyor değil. Ama 52 kadro bana küçük gibi hiç gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: runvolcanrun
Herkese hayırlı günler yorumlarınızı gördüm bende KTM revelator prime kullanıcısıyim Kadro garantiden yeni değişti geldi garantisi daha yeni basladi diye düşünebilirsiniz.Uzerinde yükseltmeler yaptım normalde 5800 105 gurup set fulcrum ultra sport 2 jant seti vardı set olarak ultegra r8000 ve jant seti olarak campagnolo zonda c17 set taktım sele borusu da dahil karbon her yeri bisiklet garantiden geldikten sonra hiç kullanmadım aynı şekilde üzerindeki setler geldikten sonra da hiç kullanamadim lastik olarak üzerinde Continental ultra sport 2 var isteyene scwhalbe durano plus yeni aldım onu da hiç kullanmadim.Büyük bir hevesle almama rağmen bütün bunları maddi sıkıntılardan dolayı satıyorum.Fiyat olarak 15 bin yazdım sahibinden de var bakabilirsiniz.İlgilenen olursa pazarlık payı da vardır yardımcı olurum.Tekerinize taş degmesin.

KTM revolation 3500İlan No: 859165374
(link) arkadaşlar görüşleriniz önemli alınır mı?Scott cube var aklımda ?Sizce Ktm mi yoksa aynı fiyat aralığında Scott cube mi?

@ghostt Türkiye de satışını durdurdu diye biliyorum. Bu bilgiyi göz artı etmeyin bence.

• Beğen
Tepkiler: ghostt
@ghostt KTM bisiklet ülkemizde artık yok. Motor kısmı var. Bir de ilanda satıcı bisikletinin modelini yanlış yazmış. İnsan kendi bisikletinin markasını modelini bilir en azından. Modelin adı Revelator

• Beğen
Tepkiler: ghostt
Revelator 4000 ile 5000 arasında kadroda fark var midir varsa nedir bilen var mi kalite agirlik vs konularda ?

@Seri Ser-Seri Ben ruble, lastik ve jant farkından başka bir fark göremedim. Bunlardan dolayı 300 gramlık bir ağırlık avantajı mevcut. 5000 in rublesi e 6800 serisi. Jantları ve lastikleri daha iyi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Seri Ser-Seri
Geri