Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Küçükken ne zannederdiniz?

Scudo
sünnet pilavının içindeki etleri kesilen parçadan sanıyordum :D

BİDE BİDE BİDE

Erdal inönüyü Rahat bir 25 yaşıma kadar Atatürk'ün silah arkadaşı sanırdım ( İsmet inönü diye :D )

Meşhur olan plastik anahtarliklardan agzimla koparmis ve yanlışlıkla ufak bir parca yutmustum. Anneme plastik yersem ölür muyum diye sorduğumda başından atmak için beni ölürsün demişti. Sabahtan akşama kadar öleceğim anı beklemiştim. Ta ki babam ölmeyecegimi söyleyene kadar :)

Kuzenlerim babaanneme anneanne derlerdi, o zamanları da "ben de büyüyünce anneanne diyeceğim galiba" derdim kendime :)

@cumali55 aynısından bendede var .sıkıntı bendemi bilmiyorum .kordon dayanmıyor saate

Çekirge bir zıplardı , iki zıplardı. Üçüncü kez zıplayamazdı . zıplayabilmesi için biraz dinlenmesi gerekirdi ( En azından benim için ) Köyümdeki çekirgeler çok zıplardı. Sırf bu yüzden atasözlerinin aslında yalan olduğunu düşünürdüm.

İlk boğaz köprüsü açıldığında sağında ve solunda asya kıtasına hoşgeldiniz yazardı ( Halen bu yazılar varmı bilmiyorum) Ben Orta asyayı , köprüyü biraz geçtikten sonra ki gelinen yerler ( Kadıköy tarafları) zannederdim.

Kelebeklerin ömrünün 1 gün olması gibi :) bazı türleri 1-2 ay civarı yaşayabiliyormuş mesela :?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Süt mısırı, sütün içinde yapıyorlar zannediyordum Suyla kakaladıklarını öğrenince kızmıştım :/ :D

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden
Şu şarkıyı her dinlediğimde gerçekten dönüp aynaya bakardım. Korku filmi gibi çocuk şarkısı mı olur ? Mutant mıyız ?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Cömert

Hatta köprünün ortasında bu var, Ben çekmiştim 2009 da
http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/21/ce753816ebb1ec12d87d662d1214b85d.jpg

@Kassel bende Ediz Hun'u Edison sanıyordum.Adam o kadar ünlü filmlerde oynuyor diyordum :D

@Cömert Bende ufakken köye otobüsle giderken Asya'ya hoşgeldiniz tabelasını görünce Brucee Lee'nin memleketinden geçiyoruz sanardım.Dikkatlice yolları gözlerdim.Çinli görürmüyüm diye :D

Ufakken susam sokağındaki kurabiye canavarının bizim dolaptaki kekleri gece yiyeceğini düşünür,sabah kalkınca hemen bakardım :D

Cok abes kacabilir ama kucukken radyolarin icinde insanlar var sanirdim hatta yandan yirtip bakmistim bi kere . ne malmisim arkadas :D televizyonlarin icinde var esas insan :D

Geri