Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kullanıcı adı değişikliği

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
75
ismimi degıstırmek ıstıyorum bunu nasıl yapabılırım veya yapbılırmıyım sımdıden tesekkurler

saygılarr

toldem olan nıcımı 06sercan42 yapmak ıstıyorum

Scudo
Merhaba;

Ben ilk üye olduğum formlara katılmak için rastgele nick alırım. Burayı ve buradaki ortamı çok sevdim. Bu yüzden asıl nickimi kullanabilmem için kullanıcı adımı değiştirmemiz mümkün mü?

Tekrardan üyelik formu doldurmak istemiyorum :D

özel durumlar dışında kullanıcı adınızı değiştirmeniz mümkün değildir...

gecerli nedeninizi adminlerimize özel mesaj yoluyla bildiriniz..

sevgiler.

Nickinizi isim ve soyadınızla beraber değiştirebiliriz.
Ama nickinizi başka bir nick ile değiştirmek yasak.

Evet nick değişimi yapamıyorsunuz, sadece tek bir seferlik kendi isminize dönebilirsiniz...

bence güzel bi uygulama
bende 1 hafta kadar önce değiştirdim
daha mutluyum:)

aslında isim soyad kullanmak en iyisi, ben de değiştirsem iyi olur. ne yapmamız gerekiyor bunun için, bir çok moderatör var acaba kim ilgileniyor bu konuyla.
yardımcı olursanız sevinirim.
teşekkürler...

Kullanıcı adını değiştirmek isteyenler (kendi ismini kullanmak şartıyla) bir defaya mahsus olarak kılıçreis veya Tuğrul abiye özel mesaj yoluyla ulaşabilirler..

kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum bu mümkün mü değilse kendi rızamla beni silebilir misiniz?

Kullanici adi degistirmek sadece gercek isim ve soyisminizi yeni kullanici adi olarak sectiginiz taktirde mumkundur, bunun icin de adminlere ozel mesaj yolu ile ulasabilirsiniz.

Zaten bende gerçek adımı yazmak için değiştirmek istiyordum ö.m olarak yolladım ilgilendiğiniz için teşekkürler

Kullanıcı adımın sezer özdemir yerine ''Sezer Özdemir'' olmasını talep eder saygılar sunarım...

Bunun için ayrı bir başlık var abi.Konu açmana gerek yok :)
Ararsan forum içinde bulursun :

• Beğen
Tepkiler: Sezer Özdemir
Teşekkür ederim kardeşim ama konu biraz çığrından çıkmış ve moderatorler kalabalık dıye pek ılgı gostermıyor sanırım en azından bu benım dusuncem...

Geri