Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

kullanmadıgınız lastik varsa talibim

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
170
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar 26 inç dag bisikletim var lastiklerim çok yıprandı degiştirmem gerekiyor lastigini degiştiren veya bana ön ve arka için 2 adet lastik hediye edebilicek varmı? bursumu yatmasına daha var yardımcı olabilicek varmı acaba?

• Beğen
Tepkiler: Harbi Bisikletci
Scudo
benimkilerde çok yıprandı vallaha.. sıfır taktığım iç lastikler bile ilk günden çatır çutur patlıyo..

İnşaallah birisi yardımcı olur sanada :)

@Harbi Bisikletci lastik alıcam ama ancak kasımda alabilirim bisiklete binmeye çekiniyorum lastigin yanakları aşınmış iç lastigimi patlatıyor sürekli.. kullanmadıgınız lastiklere talibim

Bende var yardımcı olurum. 26x1,75 düz desen yol lastiği veya 26x 1,95 dişli hangisini istersen adres ver göndereyim.

Bende 2013 model sedona 721 den çıkan 26x2.10 lastik var hiç kullanmadım markasını hatırlamıyorum yada boşver dursun lazım olur ilerde.

• Beğen
Tepkiler: aziz otkur
@planet58 hocam lastik adeti 2 tane dimi ön arka dişli lastige talip olabilirim özelden yazıyorum

@planet58 teşekkür ederim zor zamanımda yardım ettiginiz için

@planet58 rica etsem özelden her iki lastigin yol ve dişli lastigin resmini atabilir misin ikisi arasında kaldım gibi

@planet58 hocam yazdım dişli lastiklerde karar kıldım adresime ptt ile gönderebilir misin

26x2.00 veya 1.95 dis lastik varsa (cift). Allah rizasi icin. Tesekkurler...

Geri