Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Lastik patladi!!!

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.176
Bisiklet
Giant
Mis gibi bir bahar gunu daglarda tepelerde iki tekerlekle havalanirken ,oupps !! lastik patladi :rolleyes:

Sabah yola cikarken yama setinizi ve pompanizi da unuttunuz :D Baska yedek lastiginiz de yok ,evet kiyamet senaryolarinin hepsi gerceklesti ama hic uzulmeyin

Bir kac gun once izledigim bir programda arazide karsilasabilceginiz cesitli problemlere karsi puf noktalarini gosterdiler .Cok aradim ama nette bulamadim video gercekten takdire sayan

Lastik patladi adam ic lastigi cikarip yerine ot doldurdu :D Daha dogrusu bildigimiz ot ,yaprak doldurdu...Izliyorum cocuk kendinden emin doldurdukca doldurdu :D

Eger daha once izlemis olan forumsever varsa link verebilirse duacisi olurum

Scudo
Sanki böyle birşeyi discovery chanel'da izlemişdim :rolleyes:

Bisikletle dagda gıdıyor ve lastıgı patlıyor adam bır bıcakla ıc lastıgın bır kısmını acıyor ve bır deynek buluyor ınce ve bıraz uzun daha sonra yerdekı otlardan-yapraklardan falan acdıgı yerden ıcıne dolduruyor daha sonra da asıl merak ettıgım bır nokta gelıyor tum lastık tek bır yerden dolamaz :) adam bunuda dusunmus acdıgı delıgın tam zıttı tarafda bır delık daha acdı ve aynı sekılde doldurmaya devam ettı bu arada dıger delıkden calılar cıkmaya basladı adam bunuda dusunmus olmalıkı cant ıle ıc lastık arasındakı bır lastık parcası gıbı bır parca olur bılmıyorum her bısıklette olur mu ? ama onda vardı jant tellerı ıc lastıge zarar vermemesı ıcın koyulur ... adam ondan da bır parca koparttı ve onceden yaprak sokmak ıcın acdıgı delıgın uzerıne kestıgı plastıkle pakattı ! sonra dıger tarafından da tum ıc lastıgı doldurdu ve yıne ayn sekılde kapattı daha sonra lastıge yerlestırırkende elınde kalan plastıgı delık olan bolumlere getırerek janttan korudu ve lastıgı normal bır bısıklet lastıgı takar gıbı takdı ...
Gercekden cok guzel bır anlatımı ve uygulaması vardı bunun yanında daha bır cok sey yaptı bır ara vıdeo'sunu bulursam sıze gonderırım ... olmadı yıne anlatırım :)

Sevgiler..

Yeşil bisiklet broşürlerinde bilgi mevcuttu..

• Beğen
Tepkiler: murty
@e-pektas

Tesekkurler hocam ahan da buydu iste :)

ayıp olmuş hakkaten foruma karşı :p

• Beğen
Paylaşım için teşekkürler Deniz bakalım nasıl yapıormus :)

üst üste mesaj attığım için özür dilerim ama yüklenmiyor çok yavaş izleyemiyorum :S

• Beğen
@Semih DORU

Ne demek rica ederim İçimdeki Doğa serisinin bir çok bölümü daha var bunları izlemek oldukça keyifli bir gün buna benzer ipuçlarının işime yarayabileceğini umuyorum :)

ben bu bilgiyi daha öncede duymuştum.insana olmaz gibi geliyo ama kullanılan bir yöntem.

site icin tesekkurler bir Türk ün bu tarz bir site hazırlaması beni cok sevindirdi. onceden discoveryde ayı griss i izlerdim artık Serdar KILIÇ ın deneyimlerini takip ederim.

Bunu en çok motorcular yapar etrafinizde eski bir motorcu varsa öğrenebilirsiniz. Köyde mobiletle gezerken lastik patladi epey de uzaktaydik köyden dis lastikle iç lastik arasina ağaç yaprakları doldurduk ama az buz değil baya koyduk öyle köye vardik :)

Biz bazen askerde yerinde birbirimize işe yaramayan anlamında "ot" derdik.Demek ki bayağ işe yararmış.Bşa bir şey bulmalıyız.:D

Geri