Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Magene Gemini 210 Hız ve Kadans Sensörü

27 Ocak'ta Aliexpress'ten 2 tane Magene sensör almıştım. Cumartesi günü PTT kargo ile geldi. Kendi uygulaması üzerinden çalıştırdım ama bunu Strava'ya nasıl tanıtacağız,onu bir türlü halledemedim.
strava ya tanıtamazsınız, artık desteklemiyor strava. Başka uygulama deneyin.

Scudo
27 Ocak'ta Aliexpress'ten 2 tane Magene sensör almıştım. Cumartesi günü PTT kargo ile geldi. Kendi uygulaması üzerinden çalıştırdım ama bunu Strava'ya nasıl tanıtacağız,onu bir türlü halledemedim.

Record yaptıktan sonra , settings sonra orada sensor diye göreceksiniz.

@Goflet Strava ücretli üyelik sensör desteği veriyor diye biliyorum.

Benim sensörleri tanıyor strava, ücretli aboneliğim yok:harika:

Burada şuanlık sadece nabız sensörü bağlanıyor diyor, ileriki zamanlarda diğerlerinide aktif etme planları varmış

(link).

• Beğen
Tepkiler: tahrefa
Strava'da kalp sensörü var ama bunlar gözükmüyor.
Wahoo'da ve kendi uygulamasında da bir gördü ,bir görmedi. Benim her zaman kullandığım Adidas running de zaten öyle bir bağlantı özelliği yok.
İlk izlenimim ,bu şeylerden memnun kalmayacağım yönünde.

Strava'da kalp sensörü var ama bunlar gözükmüyor.
Wahoo'da ve kendi uygulamasında da bir gördü ,bir görmedi. Benim her zaman kullandığım Adidas running de zaten öyle bir bağlantı özelliği yok.
İlk izlenimim ,bu şeylerden memnun kalmayacağım yönünde.
Wahoo ya tanitirsaniz zaten stravaya herhangi birsey yapmaniza gerek kalmaz. Bence o kismi cozmeye calisin.

Wahoo ya tanitirsaniz zaten stravaya herhangi birsey yapmaniza gerek kalmaz. Bence o kismi cozmeye calisin.
Kadansı okuyor ama hız için "loading" yazıyor ve de öyle kalıyor.
Screenshot_20210215-140134.png

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL
Bu sensörler çift özellikli diye biliyorum, pili çıkarıp takınca mode değişiyor( cadance, speed) .Belki her ikiside cadence de olabilir.
Hepsi doğru modunda... Pillerini de Duracell ile değiştirdim.

O zaman cadance olanı speed yapıp öyle deneyin bakalım görecek mi wahoo.

O zaman cadance olanı speed yapıp öyle deneyin bakalım görecek mi wahoo.
Öyle yapınca da sadece hızı ölçtü ama magene'in uygulamasında her bir sensör ölçüyor ve değer veriyor.

Kendi uygulamasından güncelleme var mı diye baktınız mı?
Urban Biker uygulamasında düzgün çalışıyor bende, ordan da strava ya gönderiyorum ben.

Kendi uygulamasından güncelleme var mı diye baktınız mı?
Urban Biker uygulamasında düzgün çalışıyor bende, ordan da strava ya gönderiyorum ben.
Uygulamayı güncelledim,yarın bir de Urban Biker'dan deneyim bakalım.

An itibariyle iki sensörü de Wahoo'ya tanıtmış bulunmaktayım .
Dün yaptıklarından farklı ne yaptın diye sorarsanız; farklı hiç bir şey yapmadım :D

Bugün sensörleri ilk defa denedim. Bir tane MiBand4 ,bir tane JBL bluetooth hoparlör ve 2 tane sensör hiç sorusuz çalıştı. Wahoo üzerinde anlık olarak hızı da kadansı da alabildim. Bittikten sonra da Strava'ya attım. Sensörler gayet başarılı çalışıyor.

Bugün sensörleri ilk defa denedim. Bir tane MiBand4 ,bir tane JBL bluetooth hoparlör ve 2 tane sensör hiç sorusuz çalıştı. Wahoo üzerinde anlık olarak hızı da kadansı da alabildim. Bittikten sonra da Strava'ya attım. Sensörler gayet başarılı çalışıyor.
Darısı benim başıma; ilk sürüşte datalar geldi sonrasında malasef 🤨

@Fota hiz veya kadans modu dogru secili mi

Merhabalar bende Magene S3+ sensör almayı düşünüyorum. Android telefon (yada mümkünse samsung watch) üzerinde kullanmak istiyorum acaba hangi uygulamalar ile uyumlu ve sorunsuz kullanabilirim?
1-Samsung telefonlar uyumlu, güzel çalışıyor
2-Samsung akıllı saatlere uyumlu değil çünkü yazılım desteği yok. Ben Gear Fit2 Pro gps özelliği sayesinde telefon vs. hiçbir şey olmadan bisiklet sürüşümün hızını anlık olarak alabiliyorum. Saatiniz gps destekliyorsa bi bakın derim. Bisiklet kullanıcıları dahil tüm sporcular için biçilmiş kaftan bu saatler.

Geri