Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Manavgat Maratonu iptal mi ?

Sevgili arkadaşlarım manavgat maratonu iptal değil

Gecen sene maraton yarışcılarından birisi parkde taşlarda düştüğü için şehir içi asfaltlanıyor.Maratonu düzenleyen kişiler tarafından belediyeye başvuru yapılmış şehir içi asfaltlanmassa maraton düzenlenmeyecek diye ve çalışmalar başladı içiniz rahat olsun.

Scudo
@temu90

Hergün bunlar için burada koşturuyoruz madosk olarak.Belediyeyle sürekli irtibat içindeyiz.Mademki katıldınız biliyorsunuzdur turu tamamlayacagınız bölgeye doğru en son sağa döndülen şehir içine girilen bir yol var o yoldan itibaren parke başlıyor ve gecen sene benim önümde düştü o şahısın kim oldugunu bilmiyorum yanlız benim 2 metre önümde düşntü ve parkeler söküldü asfaltlama calışmaları başladı.

ya bırakında gidin sonra söylüyoruz yazıyoruz söyledi oluyoruz göze batıyoruz federsayona karşıyım işte karşıyımmmm yanımda olan kulüb ve kuruluşlar özel mesajdan ulaşsın birlik olalım burda yazmayla olmazzzzzz.
öyle bir darbe yapacaksınki yeni gelecek nesil futbol yerine bisiklet konuşucak herkezde buna şahit olacak...

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar
Acaba Tour of Turkey'e hazırlık mı ki? :rolleyes:

@d.berkay

çok çok büyük ihtimalle öyledir. mtb'de ha parke taş olmuş ha asfalt olmuş önemi yok.

şöyle bir haber buldum .. galiba bizim maraton işi yalan oldu .........

(link)

Manavgat, hepimizin bildiği o süper coğrafyasıyla bu iş için çok uygundur.Arkadaşlar, zaten 5 sayısı önemli bir sayıdır.Siz bir organizasyonu 5 kereden fazla düzenleyebiliyorsanız o artık gelenekselleşme yolunda hızla ilerlemenin sinyalini vermiştir.Meslea GPA gelekenselleşti denebilir.
Gönül isterdi ki, bu maraton da yıllarca böyle devam etsin.Mesela Cumhurbaşkanlığı da umarız hep böyle HTC kategorisinde devam eder.Belki manavgat için ilerde durum değişir, hemen de karamsarlığa kapılmamak geçiyor içimden..

• Beğen
Tepkiler: Salih Manavoğlu
arkadaşlar bisiklet federasyonun sitesindeki bilgiye göre yarış ileri bir tarihe ertelenmiştir...

• Beğen
Tepkiler: Barış Keskin
@toramanbirol

alt tarafı bır maraton yarısı,gercekten ıstenseydı yapılırdı..
federasyon ıcın yarıslar degıl,yarıs ıcın gerceklesen polıtıka onemlı.
bu polıtıkatıda turkıye turunda buldukları ıcın,manavgatı yapmıyorlar.
tepkı almamak ıcınde ,cok ıstedık ama yapamadık dıyorlar.
mtb ıcın hıc bır gırısım yapılmıyor.
emek verenlere yazık.

içimizde bir maraton aşkı vardı onu da bitirdiniz sağolasın...eskişehir afyn frig vadisinde ki maraton bize yeter de artar arkadaşlar...Buna şükredelim artık...

Geri