Meyhane'ye bisikletle gidenler :)

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
Absürd konu ama... ,

ben böyleyim, meyhaneye bile bisikletle gidiyorum. Fotoğraf atarım gittikçe. Sadece meyhaneye değil, sahilde bira içmek mi? yine atlarım bisikletime giderim. Sırf biraları bisikletle taşıyabilmek için silindir bir soğuk tutucu çantam var atıyorum omzuma hop dört bira içinde buz gibi, Konyaaltı plajı yada bir meyhane yada bir ormanlık alan ne bileyim işte. Mangal pikniğine bile bisikletimle giderim herkes arabasıyla giderken. Absürd konu başlığı budur. Takılalım genjler...

Not: Konuyu siyasi alana taşımaya gayret gösterecek herkese şimdiden selamlarımı iletirim. Yok haram yok günah yok yasak yok bisiklet ve alkol bir araya getirilmemeli felan diyecek arkadaşlar haydi yolunuza :9 insanlığa güzel örnek olalım falan diyecek olanlar, ben dünyaya güzel örnek olayım diye gelmedim, böyle bir derdim yok.

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Yakında 50 ve üzeri kilometrelere bisikletimle gitmeyi düşünüyorum hocam, zevk sürüşünü kastetmiyorum yalnız. Zorunlu şehir dışına çıkmalardan bahsediyorum :)

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@BisikletKolikK yoo meyhaneye 50 km ve üzeri hızla gidilmez. kusura bakma. hata yaparsın. meyhaneye 10 km sabit hızla dünyanın keyfi çıkarılarak gidilir ve aynı hızla eve dönülür. Keyfine diyecek yoktur bu hızın kafa güzelken.

@İbrahim A. üj bej derken harika bir sürüş oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: Koray KORKMAZ
B

BF Okuru

Misafir
@rknsycck Hocam senin kafa güzel ben söyleyeyim, mesafe olarak 50 kilometreden bahsediyorum :D Ha Ha Ha Adamın Dibisiniz :D

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@kapluj geri dönüş daha güzel oluyor, kafa güzel, dünya güzel, bisiklet güzel, Antalya güzel, ormanlık yollardan, sahilden, plajdan öyle güzel dönülüyor ki eve :) anlatmak zor.

@BisikletKolikK anladım ben hız olarak düşündüm bir an :) 50 km güzel ama içtiğin rakının sayısına göre ayarlamak gerek km yi :) benim gittiğim gidiş geliş en fazla 20 km dir :)

kapluj

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
Yusuf Mucur
Bisiklet
b'Twin
@rknsycck alkol kullansam trafiğe kapalı bir alanda kesin denerdim cidden çok merak ettim :D

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
@rknsycck Yine de alkollü bisiklet sürmek pek iyi fikir sayılmaz. 1 tanesi bi şey yapmıyor, aksine içtikten sonra daha iyi sürüyorsun. Ama bir keresinde 2 tane içmiştim ve ciddi şekilde sürüş performansımı ve dikkatimi etkilemişti. Kaza ihtimali çok yüksek.
Bi de birayı 1 taneden fazla içmemek lazım bence. Önceleri 2 taneyi severek içerdim de, artık 2 tane bile bana fazla geliyor. Pis bi içki.
En iyisi rakı.
Mis gibi kokar, içersin temiz temiz.

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@kapluj kimseye tavsiye etmiyorum, amma Antalya nispeten güvenli bir şehir, tarfik falan yok yani, rahat, çünkü ben Konyaaltı da oturuyorum sorun olmuyor. ama İstanbul ankara gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde kesinlikle tavsiye etmem. delilik olurdu :)

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!
B

BF Okuru

Misafir
İçmeyin arkadaşlar :)
Biz bisiklet, sağlık, güç, huzur diyoruz; siz direk kanserojen madde tüketiyorsunuz.
KAMU SPOTU :)

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@07yusuf ya içiyorum derken öyle zil zurna olmuyorum yani yanlış anlaşılmasın amma, meyhane işte iki üç duble rakı attın mı, gece iki üç gibi kaleiçinden bisikletime biner Konyaaltı yönüne doğru rahat bir sürüşle giderim. özellikle varyanttan iniyorum, ki orda küçük bir koruluk var bilirsiniz, oranın içinden geçerim lambalarım full açık olmak şartıyla tabi, ordan sahil boyunca eve giderim. Antalya da olmasam hayatta yapmam bunu.

@kapluj heh tam da bunu diyorum İstanbul ankara izmirdeysen kardeşim meyhaneden çıkna taksiyle dön evine, eskiden istanbulda yaşardım hep taksi hep elem hep keder kardeşim :) şimdi rahatım. bisikletle meyhaneye gidip gelebiliyorum. ( not : kask olmadan asla)

@BisikletKolikK içmemeyi de denerim teşekkür ederim B)

• Beğen
Tepkiler: 07yusuf

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@BerkEvren şu güzel cümlemdeki yazım hatasını yada anlatım bozukluğunu düzeltebilirsem iyi olacak ) 'olsun' kelimesini 'olayım' kelimesiyle değiştircem şimdi. bukowski ye selam olsun..

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@Bugraacik yalan yok :) iki kadeh rakı içtin mi pedallamak daha bi güzel. :)

Yaşam Felsefemi Sordular Cevapladım .. “Sonsuza Dek Yaşayacakmış Gibi Düşün, Yarın Ölecekmiş Gibi Yaşa. demiş Bukowski...

B

BF Okuru

Misafir
meyhane koseniz hayirli olsun be ya . ne zaman, kim, neden ve ne icin boyle bir konuyu acacak diye beklenen bir konuydu.