Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mongoose pro

Scudo
arkadasım ben bısıkletı aldıgın dukkana takılıyorum kadıkoy bısıklet evıne (reklam olmasın ama) bısıkletı satın aldıgın abıyle beraber topladık ve hemen hemen butun parcaları benım kendı bısıkletımden cıktı yanı onun ıcın benım bısıkletı feda ettım:D
hayırlı uguru olsun gule gule kullan cok temıs bı bıklet aldın .aldıgın bısıklette bayagı bı emegım var yani tekrar iyi gunlerde kullan

@bmx_flatland

yorumun için saol. kadro senin miydi seninse çok çarpmışsın ya:D valla daha binme fırsatı bulamadım alırken üstünde olan frenler aynen çöpe gitti arkaya fren taktım ama öne bulamadım. öne uygun fren varsa uğrarım bi ara almak için

bence bir an once rotorunu degistir takilma yapar tekli tel rotor hep sorun yaratir

Bmx hiç anlamadığım bir konu,ancak marka hakkında bilgi verebilirm sana.

Mongoose,tabiri caizse bmx bisikletlerinin atasıdır marka olarak.O yüzden hiç şüphen olmasın kalitesi hakkında.
80'li yılların başında bmx ler daha yeni çıktığında bu marka domine ediyordu piyasaları.İlk üretici firmalardan da biridir ayrıca.

Rad isimli bu markanında içinde bulunduğu çok meşhur bir bmx filmi bile var.Tamamen bmx hakkında çevrilmiş bir film.Zamanında vermiştim linkini forumda.

Hayırlı olsun,güle güle kullan bisikletini...

arkadaşlar pek anlamam bmx ten. hem tipini beğendiğim için aldım hem de küçüklükten beri hevesleniyodum kısmet şimdiyeymiş pedalları arkaya çevirince bisiklet arkaya gitmiyo alırken sormayı unuttum onu. sonradan yaptırabiliyor muyuz onu?

demıssın alıntı yapamadıım ıcın boyle oluyo kusura bakmayın bmx den bende cok anlama ama bısıkletın gerı gerı gıtmesı ıcın pedal cevırmen sart eger freecoster ın yoksa varsa ozman pedal cevırmeden gıder onunda rulmanlıları 400 dolar fılan paglı bı parca anlıycagın ama bu halıyledle gerı gerı gıderken bısıkletın gıdısıne uygun bı sekılde gerı gerı pedal cevırmen lazım yanı pedal cevırdıgın ıcın gerı gerı gıden bı sıstem yok :D gerı gerı gıtmek ıcın ılla pedal cevırmen lazım yanı :D

Geri