Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

monster by mecaoz

Scudo
TESEKURRLER DEGERLİ YORUMLARINIZ İÇİN

DAHA FAZLA YORUM BEKLİYORUM(ELESTİRİLERE DE ACIGIMDIR:cool: )

Yazmayi Unutmusum Bİrde Lastİklerde Slİme Serİt Mevcuttur

Allah kaza bela vermesin bol pedallamalar

@ismailbay

tesekkurler Allah herkesi korusun kazadan beladan

Allah kaza bela vermesin. güzel bisiklet. Ama O gidon boğazı biraz gıcıkmı duruyor ne?

evet alt gidon baglantısının alt kısmında ikinci bi metal kısım var onu dıyosundur muhtemelen o masanın borusunun artan kısmı

ole kalmasının sebebi ise benim bisikleti hemen ayaga kaldırıp binme hevesimden dolayı oldu yoksa o kısım kesilecekti:D

ARKADASLAR BİDE BU DONANIMa(PEKTE İYİ DEGİL AMA)

ilerde hangi kadro ve masa alsam uygun olur?

ben axon dr-l ile mosso slalom die dusunuyodum mosso izmirde imiş istanbulda satan yer var mı biliyo musunuz?

(tarz prfilde geciyo ya xc ve biraz fr )

onerilerinizi bekliyorum

ben axon dr-l kullanıyorum ve gayet memnunum, tabi üzerine biraz daha (100$ kadar) ekleyerek Sr-l alman çok daha iyi olur tabi.

@shadowfax

farkı sadece agırlık mı yoksa travel vs de bi fark var mı?

vites setin guzel kendine bi kadro ve maşa alırsan cok daha guzel olur uygun fiyatlı kadrolar var araştir erdoganlar bisiklette ben gormustum bi kadro aluminyum. axon arıyosan sirkeci de aslı bisiklette ben buldum oraya bakabilirsin iyi pedallamalarr ;)

• Beğen
Tepkiler: mecaoz
biraz sticker yaptım ve gidon boyunu biraz dusurdukten sonra parca degişimi yapmadan onceki son halini aldı:cool:

http://img509.imageshack.us/img509/2935/mecaz008dx3.jpg

http://img113.imageshack.us/img113/5732/mecaz009mt7.jpg

umarım begenirsiniz scott u ozellikle:D :D

arakadaşım jantların ve lastiklerin süper bunların fiyatı nedir ve nerde bula bilirm?

süper bisiklet sticker süper olmuş gel bi ara tanışalım bende kayseri

mecaoz1 lastiklerin ve jantların çok güzelll bunların fiyatı nedir ve nerde bulabiliriz ?

merhaba ,
bisikletin güzel degişim geçirmiş ama yetersiz, maliyet yüküde olacak.yinede gidon ,gidon boynu,sele ,ve maşaya ihtiyacın var. bence forumda çok güzel 2 el bisikletler var. hoşçakal

@emoti

lastıgın markası cst 2.35 lik
jant iseuzerinde boda yazıyo ama aliminyum cıft kat siyah jant

kayseriden temin ettim ben
umarım yardımcı oldum:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: emoti
@sportmen

aslında boyle yavas yavas degişim yapmak hosuma gidiyo kadromu scott voltage olarak degiştrecegim bi sorun cıkmazsa box takomınıda borla yada vitra amortisorderst yada xcm olacak umarım

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ERTAN
mecaoz elimde gidon var.istersen göndereyim sana sadece kargoyu karşıla yeter ;)hatta yanında gidon boğazı göndereyim uyarsa o boğazdan kurtulmuş olursun ;)gidon biraz daha alçalır ve o maşa fazlası ortadan kalkar;)

Geri