Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso dirtjump kullanan varmı?

A

Anonim

Silinmiş hesap
mosso dirtjump kadro almayı düşünüyorum da,kullanan arkadaşlar varsa kadro hakkında biraz bilgilerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim,iyi forumlar arkadaşlar

Scudo
@bisiklet tutkunu

olmazmı tabiiki var .konuyu görünce cvp yazacaklardır...

evet kullanan
arkadaslar bılgı verırse sevınırız , benımde ılgımı cektı fıyatıda uygun .

acaba acıları nasıl güzel mi? bide şimdiye kadar hiç kıran varmı?...

@adonay

walla bende yaklaşık 3 aydır felan kullanıyorum o kadar hoplamaya zıplamaya karşı ben dayanıklı diye düşünüyorum örneğin 3.5 metreden rockwalk yapınca hiç birşey olmadı :cool: bence tavsiye ederim...

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´
bende satıcısı ve kullanıcısı olarak tavsiye ederim mosso dj kadro bence alınabilecek en ucuz ve kalitesi yerinde olan D.H. kadro tavsiye ederim açıları ve birleşimleri gayet iyi

mosso dj'i street yaparken kullanan arkadaş varsa yorumunu dinlemek isterim,street kullanımdaki performansı,örneğin oski eski mosso kullanıcısıydı,oskiii:D

bn street'cı olarak mosso dj'den şaşma derım dıs gorunusu ve saglamlıgı ıle ılgı cekıyor beslemesı cok ıyı bıraz agır gelıyor bana ama cok saglam bır kadrodur tavsıye ederım ıı fromlar arkadaslar....

arkadaşlar bende mosso dj almayı düşünüyorum ama bana o kadro dengesiz diyorlar. sizce napiyim???

dengesiz diyen acaba bisiklet sürmeyi biliyormu çok merak ettim bak şimdi hayret

• Beğen
Tepkiler: haromtb
@bartucbsl

yorumları iyi değerlendir bence tabi boş konuşanlarda olur onları dikkate alma..mosso kullanıcılarıyla konuş msn den yada forum üzerinden..bana sorarsan bende hemen hemen aynı fiyatlardaki sedona x11 kullanıyorum çok memnunum ama mosso hakkında bişey diyemem hiç kullanmadım..

mosso dj yi bnde kullanıorum hemde street yaparak sağlamlık konusunda sölenecek söz yok oldukça sağlam bi kadro ama sanırım açılarından kaynaklı bi farklılıktan dolayı bazı heraketlerde zorluk çıkarabilior ama onun dışında fiyat/performansı ii bi kadro...

@gutsi

doğru aslında mosso dengesizler için üretilmiş bi kadro.dengesiz derken yanlış anlama olmasın yani street / DJ kadrosu ondan dengesiz bi kadro demişlerdir.

yada bazen duyuyorum kadronun önü ile arka bacakları bir birine oranla biraz bozuk oluyor oradan da dengesiz denmiş olabilir ;)

yha mosso bizim bi arkadaş kullanıyordu ben bazen biniyordumm ii gbi geldi bana .. bide sedona x11 kıran oldumu ?

@nqnr

oldu. forumdan freeridedrk var. fakat kadrolar garantili olduğundan yanisini aldı ;)

Geri