Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso marine 26 hakkında anlamadıklarım

arkadaşlar yardımcı olabilecek biri var mı?

Scudo
Benim tahminim bagajınıza sığmayacaktır. Arkadaşın araba fluence olduğu için sığdı diye düşünüyorum. Lakin arka koltuklar yatıyorsa sizin için sıkıntı oluşturmaz, rahat sığar. Yok ben sürekli bagajda muhafaza ederim diyorsanız 20 jantlara bakmanızı tavsiye ederim. @scape

@scape o şekilde bile sığacağını sanmıyorum. Ama bagajınıza bağlı tabi..

@mekmaster teşekkürler en iyisi ben gidip yerinde deneyeyim ona göre alıp almayacağıma karar veririm

@scape ben de o amaçla bisikletçiye gitmiştim ama denemeye izin vermiyorlar zaten. Çünkü bisiklet kurulu değildi ve alacaksanız kuralım demişlerdi, hatcback araca yüzde 90 sığmayacaktır zaten. bagaja girmesi şart mıdır sizin için? ne amaçla düşünüyorsunuz?

@mekmaster aslında bagaja girmesi olmazsa olmazım. 20 jantlarla sadece sahilde ve iyi yollarda kullanabileceğimi düşünüyorum ama ben bazen iyi olmayan orman yolu veya ileriki zamanlarda biraz daha uzun turlar yapmak istiyorum. Bagaja girmesini istememin sebebi bisikleti kullanabileceğim yerlere çok yakın değilim.

Orman yolu gibi daha bozuk yollara gireceksen 20 jant olmaz zaten, en ufak çukuru iki katı hissedersin mosso 26, bazı yerlerde mtb olarak da geçer, vites sayısından ötürü uzun yola da gider, sığma konusuna gelince hacback araba için gidonu yana çevirip dikine konulsa belki sığar gibime geldi öyle de denemek lazım...

valla benim aracım fluence bagaj hacmi büyük rahat koyuyorum ben . bence almadan önce deneme yap gidonu çevirip bagaja giriyor mu girmiyormu diye ?

arkadaşlar ben çatal ayaklık aldım darbelere karşı korumak ve düz durması saglamlık bakımı için bisikleti ve bisikletlerinizi korumanız için tercih ederim gidonu biraz yumuşattım döndürmek için alyan anahtarı gerektirmiyor
katlanır gidon aradım türkiyede yok

bisikletin tekeri açılmaması için yürütürken pedal boşlugunu lastigin orada olsun digeride katlanırın hizasıyla düz seviye'de tutun yürütürken sele tarafından tutun katlanır göbek ön kısıma gelsin açılmaz
geçmiş bayramınız mübarek olsun hayırlı mutlu günler sizinle daima bir olsun

Dosyalar

• IMG_20150828_013515.jpg
    IMG_20150828_013515.jpg
    132,8 KB · Okunma: 80
  • IMG_20150828_013528.jpg
    IMG_20150828_013528.jpg
    117,5 KB · Okunma: 74
  • IMG_20150828_013537.jpg
    IMG_20150828_013537.jpg
    78,9 KB · Okunma: 71
  • IMG_20150828_015650.jpg
    IMG_20150828_015650.jpg
    85,1 KB · Okunma: 72
  • IMG_20150828_015723.jpg
    IMG_20150828_015723.jpg
    117 KB · Okunma: 71
@yusuf43 gidon bana gereksiz uzun geldi şehir içinde kullandığım için kenarlarından 3 cm kısalttım çok daha iyi oldu.

• Beğen
Tepkiler: BarisBJK
Arkadaşlar bende bu bisikletten düşünüyorum bende arabanın bagajında tutacağım ama bisikletin katlı haldeki ölçüleri nedir? kendi sitesinde göremedim. Bu bisiklete sahip olan arkadaşlar bisikletin katlı haldeki ölçülerini yazar mısınız. eğer araca büyük gelirse carraro flexi 121 düşünüyorum. Birde bu bisiklet ve carraro 121 arasında hangisi daha iyidir acaba? ben işe gidiş geliş için kullanacağım. 10 km lik bir yol. çok fazla yokuş yok sadece 1 tane yokuş var iş ve ev arasında genelde düz bir yol.

ölçüleri bilmiyorum ama bagaja sığabilmesi için d sınıfı bir araç olursa belki.

mem@mekmaster siz bu bisikletten memnun musunuz yokuşlarda bi sıkıntı yaşadınız mı? düz yolda sürüşü nasıldır. ben 35 yaşındayım ve çocukluğumdan beri bisiklet kullanmıyorum. :))

Geri