Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Muğla

eheheheh biraz zordur bodrum yollari ama alisinca da bir o kadar keyifli :) e, gugus yani gelmissin bir haftadir ordaymissin insan bir haber verir.. gerci ben de ayni zamanlarda istaya geldim ama neyse :p

haberleselim, dedigim gibi onumuzdeki haftadan ekim sonu ya da en azindan ortasina kadar oralardayim artik!!!!! (bunu yuzuncu soyleyisim her seferinde bi is cikti, kisin gormedigim kadar istanbul gordum bu yaz!!! :eek: :p :D)

Scudo

Sevgili Bikergrrl,

Burda o kadar cok yogun calisiyorum ki! Bulundugum yerde bir internet baglantisi bulmak bile cok zor oluyor. Bir ay kadar daha bu performansla calistigimda Agustos ortasinda muhtemelen rahatlarim. Ben sana ozelden telefon numarami gondereyim, vaktiniz oldugunda haberlesip Bodrum'um bilinmeyen tuzlu maviliklerine dogru:D birer yolculuk yapalim:rolleyes: :) Bu yakinlarda fotograf makinesi ele gecir'cem.. forumdaki arkadaslara bir kac resimde gonderi'cem!Simdilik soyleyeceklerim bundan ibaret, kendinize ve foruma benim icin iyi bakin! Gozum ustunuzde:boese157: :p

Sevgiler

tam olarak okuyamadım kim nerelerde..
vakit olarak pek musait değilim şu an...
temmuz 24 den ağustos başına kadar bodrum da olan varsa onlarla bisiklete binebilirim,fotoğraf cekmekte acemiyim ama fotograf cekenlere makinemle katılabilirim..biraz merakım vardır,merakı olanlara hayranlığım vardır :)
ben de 24 temmuz-1 ağustos arası bodrum-ortakent-yahşi yalı da olacağım..
bisiklete binenlere katılabilirim..
özelden cebinizi verebilirsiniz,verebilirim..
görüşmek dileği ile :)))

19 senelik hayatimin 18 senesini Bodrum'da(Torba) geçirdim...
En son bir sene önce şuanda okumak için bulunduğum İstanbula taşındım...
5 yaşımdan beri bisiklete biniyorum...Ve İstanbul'da günlük ulaşımımı bisikletle sağlıyorum...
Bodruma gelirsem yazarım...Buluşma filan hoş olabilir...
Herkese dikkatli sürüşler...:)

yaw ben gec kalmisim buraya bakmakta!!! :( kim var kim yok simdi bodrumda? :p

ben sizlere cok uzagim :( semrta sana hele, cok da gec baktigim icin sanirim senin buradaki son gunlerine yetisemeyecegim :( gugus, bir hafta once gundoganda aksam mercan diye bir yere gittik, bizim arkadaslar ayarlamis, benim boynum koptu etrafa bakicam sana benzer birisini gorucem diye :D

neyse ben 4 tepedeyim, Guvercinlik ile Gulluk arasi, ama 8 km vahsi hayati gectikten sonra :D yani anlayacaginiz, dag tepe aramak icin cok uzaga gitmem gerekmiyor, buralarda kendi yagimla kavruluyorum :p gelmek isterseniz de beklerim :D

neyse ben Ekim basina kadar buralardayim, soyleyim de sonra karisiklik olmasin :D

Aslinda yinede cok yakinima gelemessiniz...:D :p burasi gercekten yolunu kaybedenlerin yeri... Neyse yine cok uzatami'cam, Agustos ortasi gibi calismamiz bitiyor. Ortalama bir hafta kadar burada kalacagim. Bisiklet sevdasini asiladigim arkadaslar edindim. (arkadaslik icin on sart:D ) Onlara birer bisiklet kiraladiktan sonra bir kac gun boyunca tur yapip resimleyip Istanbul'a geri donmeyi dusunuyorum. Forum uzerinden siziinle irtibata gecmeye calisirim, sizde musait olursaniz hos bir sinerji yaratabiliriz:eek: :cool: :D

Selam.....

Sevgili bikergrrl, ben ancak vakit bulabildim:eek: . Bugunden itibaren ortalama 4 gun Bodrum'da konakli'cam! O arada bir kac arkadas ayarlayip tur yapmaya calis'cam. Dilerim sizinle gorusebiliriz. Bodrum'da olan arkadaslar varsa haberleselim.. gelmeden once guzel bir gezi ile ayrilmak istiyorum. Simdilik herkese sevgiler...

( bu arada bolgede tavsiye edeceginiz guzergahlari duymak isterim! )

Gsm 0533 818 42 89

Ben eylül başında gelicem galiba ama bisikleti getirip getiremeyeceğim hala mechul ve 1 hafta kalıcam...

Eylul'e kadar kalabilecegimi sanmiyorum. Yarin aksam Istanbul'a geri donuyorum. Gunduzden bir program yapilabilirse diger arkadaslarla gorusmek uzere.. Eeee.. orayida epey bi ozledik tabi ki.. Burada gorusemedigimiz arkadaslarla Istanbul'da gorusmek uzere.. hepinize sevgiler

(Buradan bir arzuhali olan varsa ilgilenmekten keyif duyarim.:rolleyes: :) )

gugusum, seni kaciriyorum maalesef.. yanginlar bizim yarimadanin oteki tarafina ulasti, butun gun belirsizlikle geciyor.. istanbul desek :eek: olur mu?

11 eylul de gökowa dayım ne kadar kalacağım bellı olmas ama bısıkletı kesın getırırım gokowa-muğla tarafındakı arkadaşlarla ırtıbata geçmek isterim...
RecepOkanERGUN
05432368292

slm arkadaslar. bu sitenin forumuna yeni goz atiyorum. mtbtr'ye takiliyorum. ben de ekim sonuna kadar bodrumdayiim. isi bitirdiim. tatil modundayim. uzun yol bisiklet gezisi yapacak kisi ariyorum bu siralar. bulana kadar da bodrumda olan arkadaslarla pedallayabiliriz. simdii en son duruma gore kimler kaldii bodrumda:))) haberleseliim. bineliim...

msn: bartsimpson4@hotmail.com

Arkadaşlar merhabalar Muğla merkez veya yakın yörelerde pedallayan güzel insanlar tanışalım ve beraber pedallayalım.
Saygı ve sevgilerimle...

muğla sık sık gittiğim bi yer zamanın da 4 kalmıştım. şubatta 7gunlüğüne gidicem görüşürüz...

sen gittin de yok muu baskaa burda olan yahuu:) ne kadar kopuk yasiyoruuz dermisimm...

Yaw ben orada değilim ama oralıyım ve özledim memleketimiiii......:(

Bayramdan sonra bir gelip bakacağım ne var ne yok diye...:D

eheheh aslinda tam da gidilecek mevsim.. hmmm.. ben yilbasina sakliyorum hevesimi :D (su sirada orada olanlara hatirlatma: Bodrum bayanlar yelken yarisi var bu hafta, Turgutreisden start aldi, sanirim karada marinada bitirecekler, haftasonu orasi senlikli olur ;) )

ha, unutmadan, spherex, sen de karada marinadasin degil mi? a-simetri, git belki bulursunuz birbirinizi, biz yapamadik siz bir tur organize edip catlatin bizi burada :D :D :D

Sevgili bisiklet ailesini güzel ferdleri,meraba.Ben Ürgüp'ten Can DEDE.Şuan itibari ile Antalya Kaş'tayım.Yarın sabah itibari ile buradan ayrılıyorum.Amacım Adeniz Ege turumu sağlıklı bir şekilde tamamlamak.Mugla merkezden sevgili Can demirel arkadaşımız ile irtibat hhalindeyiz.Amacım yarın bir aksilik olmaz ise,patara'ya uğrayıp,fethiye'ye varmak.umarım görüşme ve buluşma şansını yakalayabiliriz...sevgiyle kalın
İrt:TEL:0542 777 33 89
:0536 302 33 60

Geri