Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Murat Çömez Kalp Krizi geçirmiştir.

Scudo
Allah şifalar versin

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Merhaba sevgili Forum üyeleri,

1 hafta aradan sonra ilk defa az bir sey kendimi iyi hisettigim icin foruma gireyim dedim ve Sevgili can arkadasim @İSKORPİT Scorpaena yani Tolga hakkimda konu actigini gördüm.

Gecmisolsun dileklerinde bulunan ve bulunmayan tüm arkadaslardan Allah Razi olsun.

Gecen hafta Pazartesi akşamı kalp krizi geçirdim ve acil ameliyata aldılar, persembe günü yogunbakimdan ciktim ama kendimi yinede iyi hissetmiyordum, bugün yukarida yazdigim gibi kendimi biraz daha iyi hissettigim icin foruma girip sizlere cevap verebildim.
Yüksek derecede bir kalp krizi oldugu icin artik az bir şey kalp yetersizliği var ama Allah'a şükür bukadar ayağa kalmamda benim için büyük bir başarı, insallah 10. Mart da ikinci ameliyatim olacak ve böylece azda olsa kalbi rektefe yaptirmis olacagim. :)

Hepinizin saglikli, mutlu ve huzurlu olmasini dilerim, tekrar tesekkürler.

1 hafta aradan sonra ilk defa az bir sey kendimi iyi hisettigim icin foruma gireyim dedim ve Sevgili can arkadasim @İSKORPİT Scorpaena yani Tolga hakkimda konu actigini gördüm.

Gecmisolsun dileklerinde bulunan ve bulunmayan tüm arkadaslardan Allah Razi olsun.

Gecen hafta Pazartesi akşamı kalp krizi geçirdim ve acil ameliyata aldılar, persembe günü yogunbakimdan ciktim ama kendimi yinede iyi hissetmiyordum, bugün yukarida yazdigim gibi kendimi biraz daha iyi hissettigim icin foruma girip sizlere cevap verebildim.
Yüksek derecede bir kalp krizi oldugu icin artik az bir şey kalp yetersizliği var ama Allah'a şükür bukadar ayağa kalmamda benim için büyük bir başarı, insallah 10. Mart da ikinci ameliyatim olacak ve böylece azda olsa kalbi rektefe yaptirmis olacagim. :)

Tekrar geçmiş olsun. Anlattığına göre büyük bir badire atlatmışsın. En kısa sürede saglığına kavusmanı diliyorum. Yalnız bu sağlık problemi senin icin basta kötü bir durum yaratmış olsada, erken yaslarda yeme, icme, stres, uyku düzeni vs tekrar gözden gecirmek ve yeniden düzene sokmak bakımından bu musibetten hayırlı sonuçlar cıkacaktır. İyilestikten sonra hızlı bir sekilde foruma dönmeni ve güzel paylasımlarını bekliyoruz.

Size de Sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz abi

@Murat Cömez şükür kavuşturana diyelim Abi. İnşallah hiç görmemiş ve bu dertleri hiç çekmemiş gibi olursun. Eskilerin dediği gibi hastalıkta da şifa için kaynaklar boldur diyelim. Moralini kavi tut. Allah seni sevdiklerine ve ailene bağışlasın. :harika:

Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

• Beğen
Geçmiş olsun abi.

• Beğen
@Murat Cömez, tekrar sesinizi duymak, birçoğumuzun birbirini dahi görmediği ama varlığını hissettiği tüm forum camiasına mutluluk verdi...

1 haftadır, bir ses bekliyordu bu sayfalar sizden. Hoşgeldiniz...

Tüm tıbbi gereklilikler başarıyla tamamlandıktan sonra, tıpkı renavasyon yaptığınız ve hayat verdiğiniz bisikletler gibi, bu sefer kendinizi iyileştirecek, eskisinden daha güçlü, daha formda olacaksınız...

Yüksek moral ile yeni yaşam şartlarına hızlı adaptasyon... ve her zaman olduğu gibi mücadeleye devam tabii...

Bizler de forum üyeleri olarak, bisiklet üzerine yapacağınız yeni paylaşımlarınızı heyecanla bekliyor olacağız. Tekrar acil şifalar diliyorum size.

Tekrardan çok geçmiş olsun Murat bey,
Bizleri gerçekten tedirgin eden bir forum başlığıydı.

Tekrardan klavyenin tuşlarına basıyor olmanız sevindirici.
Şimdiden yapılacak ikinci operasyon içinde acil şifalar dilerim.

En kısa zamanda yine / yeni / yeniden klasik kadroların revizyon paylaşımlarında bulunmanız temennisiyle.
Sağlıcakla kalın,

geçmiş olsun

• Beğen
Geçmiş olsun.Allah selamet versin..

• Beğen
Geçmiş olsun

• Beğen
Geçmiş olsun, bundan sonraki ilgili müdahalelerde de şifa dilerim. Düzenli ve yüksek moralli yaşama devam eder ve bisikletten de ayrılmazsanız sağlıklı bir yaşam süreceğinize inanıyorum.

Çok geçmiş olsun hocam,tez zamanda tekrar sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle..

• Beğen

Sizi çok tanımıyorum ama şuraya cevap verebildiğiniz için bile çok sevindim. Umarım tamamen iyileşip, eskisinden daha güçlü bir şekilde dönüş yaparsınız.

Geri