Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Nasıl bir bmx bu acaba

Bisiklet Bence

• Toplam katılım
    60
@ayhan37

sen uzaydamı ölçtün bisikleti? gt zone crom normal complate 14 kildoan aşğı değil gt pegler ztn 2 kilo 4 ü? nasl tartn acba?

• Beğen
Tepkiler: Pislick_ModeXL
Scudo
abi herşeyi CROM pegleri bile crom fren bacakları alüminyum crom dişli crom zincir crom jantlar gidon ve boğazda crom bulunabilecek herşey crom olarak deiştirilmiş

• Beğen
gт zσηє ¢яσм ѕα∂є¢є ѕєη∂є ∂єğιℓ αунαη37 кαя∂єşιм çσк кιşι∂є ναя ηєя∂єη çıкαятıηız νє σяנιηαℓ нαℓιуℓє 14,78 кg ∂ıя.мєнмєят96 вυ вмχ ι вєη вєğєηмє∂ιм нιç вιşєуι ιуι ∂єğιℓ вαηα ∂αуαηмαz ѕєηι∂є вмχ ∂єη ѕσğυтυя..

bu bmx bndede wardı net 16 17kg 12 flm deil acıları we parcaları hiç iyi deil tafsiye etmem bunu alana kadar ümit fresstyle 2008 alırdım sıfır real-bysparow.tr@hot ekle konusalım bnde war 1 tane sıfır ümit

• Beğen
@kacak
kaqrdeşim bisikleti sen sürmicen bana dayanmaz demişinde berktan abi snde haklısın bu bisiklet aslında beş para etmez bende para yok napiim ümit bile alamıom belkide bunu bile alamam biliom yani ben babama gidecem 100 ytl bmx gösterecem onu alcak yoksa bana bmx filan almazlar ok ben bu forumda gt air alcam dedim yalan söledim saten adminlere sölicem banlanmak istiom forumdan

• Beğen
bu bmxler igrenç bunun çogu sitelerde 2. eli 3. eli 7. eli bile var renk olarak baa çeşidi var salı pazarı üretimi galiba ki bindigim bmx de pok gibi ama bundan ii ki bunu alan sayılı günde satmak istiyo yok yanlış biliyosun diyen varsa girsin satılık bmx sitelerine arasın satanları adam bmx pokdan demiyo bıkdım bu bmx den diyoki bi bmxde agırlık genişlik büyüklük gibi ayrım yapmam hepsini beyenen vardır renkler zevkler tartışılmaz ama hiç olmassa türkiyenin heryerinde garantisini ister her insan

• Beğen
Ya konunun tarihine bir bakarsanız ve ona göre yazarsanız ne güzel olacak .

Geri