Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ne Scott..! Ne Trek..! İşte Size Ghost 2010 Resimleri..!

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/373857_2939379362559_1203416385_3427004_333407671_n.jpg arkadaşlar bu sene ghost türkiyede satılıyor ben bursa mudanyadayım güven bisiklet satıcakmış bu sene alıcağım model

Scudo
Güzele benziyor farklı modeller görmek güzel.Garanti konusunda bilginiz varmıdır ? Ghostun üst düzey bisikletleride var Garantisi ömür boyumudur acaba ?

daha fazla birşey bilmiyorum bende yeni öğrendim ve hemen girdim siteye kendime en uygun bisikleti buldum ama yarın ilk iş gidip araştırmak olcak garantisini fiyatlarını :)

Öğrendiğime göre yılbaşından sonra satışına başlanacakmış. İlk zamanlar tanıtım fiyatı uygulanacakmış. Ancak bisiklet fiyatlarına %25 zam gelmiş, ne zaman yansıtırlar bilinmez. Bisiklet almayı düşünenler çok gecikmeseler iyi olur.

aynen şimdi tanıtım fiyatı çok fazla olmaz ben bu hafta öğrenicem fiyatlarını buraya yazarım

ben se 2000 modelinden sipariş verdim şu anda türkiyede var ama cok az sayıda var fiyatlarıda gayet uygun tanıtım fiyatı diyelim kadrolarda akıllara zarar diyebilirim kendim gördüm denedim çünkü

biri se 9000 modelin kadrosunu satmayı düşünse de alsak :)

@a.gonen

3 Yıl önce yazılmış bir mesaja cevap verdiğiniz söylemek istedim.

• Beğen
Tepkiler: H.Efe Sönmez
Geri