Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ne tip bir internet bağlantısı kullanıyorsunuz?

Bağlantınız?

• Toplam katılım
    132

doğuş

Üye
Tepki
41
hepimiz internete çeşitli şekillerde bağlanıyoruz sizce en iyi en faydalı en hızlı ve en önemlisi en ucuz ve ekonomik bağlantı hangisi bu konuyu burada tartısalım ve oylarımızla anketimize katılıp forumun internet seçimini belirleyelim ... evt bu yeni anketimize herkez katılsın.

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru
Scudo
Evde Kablo kullanıyorum 128 k, işyerinde ise 256 k adsl kullanıyorum. En çokda koyan ikisinin bağlantısına aynı parayı vermek. Bir iki ay daha bekliycem kablo net indirmedi fiyatı o zaman eve 512 k adsl geliyor....
Bye to kablo modem.

Akşam gazetesinde çalıştığım için %95 buradaki sistemden giriyorum. Çok hızlı olmasa da sizlere ulaşmamı sağladığı için iyi bir durum. Evde ise TNN.NET bağlantısı ile giriyorum.
Gazetedeki adresimi de bu arada belirteyim.
alpaslan.apak@aksam.com.tr
hepinize sevgiler...

adsl 128/32
bana yetiyor. çünkü çok işim olmuyor nette açıkçası.. ama dial up la aynı para benim için.. birde bişey lazım oldumu indir gitsin... zaman stresi yok telefon meşgul stresi yok..

512k adsl kullanıyorum ama ptt'nin zavallılığı beni çıldırtıyor... Bir sorunla karşılaştığımda muhatap bulamamak beni deli ediyor...

dsl 128k yetiyo desem yalan olur,idare ediyoz işte :D

aynen..oldukça da memnunum..geçen hafta sıkıntılar oldu ama düzelttiler sanırım.;)

Bende Adsl 256k var fakat, daha türkiyede Xdsl yok gelirse hemen 1024K kaçarım.. :D

Geri