Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Nedir Bu Sprint?

@Auron Sanchez
Ben iclik kullaniyorum. Hava soguksa ve esen ruzgar sert ise genelde droplara yatarak minimum etkilenmeye calisiyorum.

Scudo
@Auron Sanchez eger iclik veya mont da etki etmiyorsa bandanayla burnunuzu ve agzinizi kapatin.Tabii diyeceksiniz ki bandanayla burnumu kapatirsam gozluk buhar oluyor.Buna da kendimce gozlugu kaskin uzerine hafif disari takarak yani tam olarak takmadan kullaniyorum.Boylece gozluk surus esnasinda gozume gelen ruzgari keserken ben de hava sogukken dahi verdigim nefesin isisiyla sicak hava soluyabiliyorum

@kobalamin
Kışın zaten agzi burnu kapatmak şart. Bunu yapmadiginizda boyun bölgesinin üşümesi hic de hayirli sonuçlara vesile olmayacaktir.

• Beğen
Tepkiler: mfmayliba
@Kuzey Ege Yok abi düz yol
Buda kaydı . Yarin Strava ya tasicam onunla da bi karşılaştırma yapayım.
Mustafa Ferruh just finished a Runtastic bike trip of 7.88 km in 35m 24s

(link)

Usumek derken rüzgar soğuyu mi desem ne desem bilemedim . Birde vücut geliştirme ile ilgileniyorum ondan öncede vücut ağırlığı ile calisirdim . Onunda etkisi büyük . Bacakların normal bir insana göre çok daha gelişmiş durumda .

@Kuzey Ege Strava' ya görede 49.3 km/h .Adsız.jpg

@mfmayliba
Peki, stravaya yukle bir de oradan bakalim.

Avg 13,35 km/h, toplam mesafe 7,88 km gorunuyor??

@Kuzey Ege Aradaki fark çok fazla değilmi ? Check out my 7.9 km Ride on Strava: (link) Ortalama Runtastic te az olabilir. sebebi de başlangıç ve bitiş arasında mesafe var ya ondan dolayı olabilir . Gps sonradan çekmeye başladı .

Ust Vucudu usuyenler, iclik ile forma arasina gazete koyarak ruzgari kesebilirler:harika:

Şöyle birşey buldum, paylaşılmadıysa;
(link)

Geri