Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Nevşehir

@rockstar17 Merhaba Ankaralı, malesef etkinlik Kapadokya'da ama ben sizi yine de yazdım.

Scudo
Hocam merhaba, yazın Kapadokya turu yapabiliriz. Şuan tek kişiyim isterseniz haberleşelim :D

Zaman uygun olursa beklerim. Ben buradayım. Zevkle.

Merhaba cappadox la ilgili bir bilgi paylaşayım. Bisiklet turları 40 lira. 3gün boyunca var. Ayrıca 1 kere de bedava bir tur var.

2.jpg hocam merhaber şu an cappadox dolayısıyla bölge baya doldu eğer Uchisarda kalacak hostel daire tarzı bir yer arıyorsanız 05077112963

@taromm Bana söylüyorsanız ben zaten Ürgüp'te oturuyorum.

Şimdi bu Cappadox iyi güzel bir festival ama her bir etkinliğin 40'ar lira olması çok saçma değl mi? Ben de Nevşehirliyim şahsen hiç birine katılma imkanım olsa dahi katılmazdım. Umarım Ürgüp'e ve diğer kasabalarımıza faydası olmuştur.

Fikrinize katılıyorum. Bazı etkinlikler tabiki parayla olmalı ancak millete açık vadide yürümek veya bisiklete binmek için 40- 120 lira talep etmek pek doğru gelmiyor bana da. O nedenle paralı etkinliğe ancak değiyorsa katılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: yunus50
fatihözüdoğru
Fatih bey ben her hafta salı carşamba bir gece konaklamalı Nevşehir'e geliyorum salı günü akşam üzeri bisiklete binilebilir

merhaba arkadaşlar avanosluyum ve avanosda yasıyorum. lisanslı bisiklet sürücüsüyüm. hafta içi ve hafta sonları dağ rotasında arkadaşlar ile macera yaşıyoruz ..Katılmak isteyenler burada yaşayanları aramıza bekleriz #CARRARObiG929

• Beğen
Tepkiler: İsmail Selçuk
Merhaba iyi günler usta 1 hafta içinde ,Kapadokya civarında bisikletle gezmek istiyorum ,acaba devamlı turlayan arkadaşlara katılabilir miyim ,vakti olan arkadaşlarla pedallayıp tanışmak isterim

videolarla destek verelim :)) Hemşerilere selamlar

YUSUF'U KAYBETTİM

Yusuf; u kaybettim Kenan ilinde
Yusuf bulunur, Kenan bulunmaz
Bu aklı fikr ile Leyla bulunmaz
Bu ne yaredir ki çare bulunmaz

Aşkın pazarında canlar satılır
Satarım canımı alan bulunmaz
Yunus öldüdeyu selan verirler
Ölen beden imiş, aşıklar ölmez

Yunus Emre

SELAM MİLLET GURUP HALA AKTİF Mİ BİLMİYORUM AMA AKTİFSE VE WP GURUBU FELAN VARSA NEVSEHİR İCİN EKLERSENİZ SEVİNİRİN

Merhabalar. 15-17 Ekim'de Kapadokya Ultra Trail için Ürgüp'te olacağım. Vadide ve civarda turlamak için bisikletini ödünç verebilecek arkadaşlar var mıdır aranızda? :)

bende görüşmek isterim nevşehirdeyim hafta sonlari musaitim

Yazmasam olmazdı, bu konudan bir cevap alamadım, çokta önemli değil. Kaldığım otel vasıtasıyla ismi lazım değil Ürgüp'te yaşayan genç bir arkadaş ile telefonda görüştüm, günü birlik bisiklet kiralama konusunu. Günlüğü 200 lira ücret talep etti. Üstelik yama setini de yanıma vereceğini söyledi :D Kendisi bu forumda mıdır bilemiyorum, ayıptır yahu. Neyin kafasıdır bu anlamıyorum. Arkadaşım günlüğü 250 liraya bir araba kiraladı da onunla gezdik. Geçen ay Eskişehir'e yarı maraton için gittiğimde güzel bir bisikletçi abimizden günlüğü 25 liraya bisiklet kiralamıştım. Yolu düşen olursa diye şuraya not düşeyim: (link)

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu
Geri