Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

ng 650 ile astro arasında ne farklılıklar vardır

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
900
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ağırlık ve vites farkından başka ne farkları var ve ikisinin konforu arasında belirgin fark var mı?Astro'da 24 tel jant var ve bu beni biraz korkutuyor.Ayrıca 1.75 85 kiloyum.

Scudo
Astro bir üst gömlek hem daha şık hem daha kaliteli malzemeye sahip ben ng 650 kullanıyorum ve simdi satıyorum

• Beğen
Tepkiler: Harun.
24 tel 85-90 kg'ı taşır mı?Bu konuda bilgisizim.

Bu arada astroda MICHELIN COUNTRY MUD Lastik var.Ayrıca rengi daha hoş...

Maşa,ön ve arka göbek,lastik,gidon,gidon boğazı,fren takımı,sele borusu,pedal gibi önemli farklar var.Jant telinin sayıları sizi anılmatsın.150 kilo bile taşıyabilir,yeterki doğru örülmüş ve ayrı iyi yapılmış olsun.

Ben de 85 kiloyum, astro kullaniyorum, bozuk yayla yollarinda bile tasiyor merak etme

@bicycler

astro bugüne kadar bir sıkıntı yarattı mı merak ediyorum? 2nci bir bisiklet alacağım ng650 ile astro güçlü birer aday. bunlardan birini alacak gibiyim ne tavsiye edersiniz. tabiki fiyatı gözönüne alarak...

ng650'yi hiç kullanmadim. ilk bisikletim olan astro'dan memnunum. bu konuda açilmis bir sürü konu olduguna eminim, "bisiklet seçimi" bölümünü biraz karistirin.

@bicycler

teşekkürler, evet biliyorum karıştırdım da ama burda tam da düşündüğüm 2 model rast gelince sorayım dedim..

jantlardan korkunuz olmasın bence . astro sr daha hoşuma gidiyor benim vitesler falan sram.
24 vites
amörtisörü daha kaliteli
dış lastikleri michelin bence astro sr alın

Bayide Astro yoktu İmpetus aldım.Herkese teşekkürler.

arkadaşım astroda kaliteli ve sağlam bi bisiklet ama. ng 650 nini bu seneki modelini çok güzel yapmışlar.hem sağlamlaştırmışlar hemde kadro değişmiş.

Geri