Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

NoBack Cycling markası olumsuz ön izlemelerim

Tepki
14
İsim
Mehmet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
1 Hafta önce instagram reklamların da karşıma NO BACK CYCLING adlı firmanın videosu çıktı. Videolarda formalar fena görünmüyordu ama bilmediğimiz bir firma olduğu için yılların malum firmalarına kıyasla fiyatlarının yüksek olduğunu yorumlar da dile getirmiştim. Benimle birlikte farklı ön izlenimleri olan arkadaşlar da müşteri memnuniyeti ve diğer durumlar hakkında fikirlerini, şikayetçi olan arkadaşlar da şikayetlerini belirtmişlerdi. Devamında ben o reklama tekrar baktığımda bütün yorumların kaldırıldığını ve olumsuz yorumları hiçbir şekilde profillerinde bulundurmadıklarını farkettim. Tekrar yorumumu eklediğim halde silip durmaya başladılar. Benim aklıma takılan konu şu olacak bu sektör de önde gelen firmaları aradığınızda müşteri memnuniyetinde ellerinden geleni yapıyorlar ama bu arkadaşların bu konu hakkında tenezzül bile etmediğini farkettim. İlerde ben bu markadan bir ürün aldığımda arkasında ne kadar duracaklar? Ürün satıldıktan sonra bana ne mi diyorlar yoksa memnun olan arkadaşlar var mı cidden?

• Beğen
Tepkiler: Eren etem
Scudo
Bende e-ticaret ile ilgileniyorum ve güvenli bir websitenin ETBİS de kaydı bulunmak zorundadır. ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi), Türkiye'de internet üzerinden alışveriş yapan işletmelerin kayıt altında tutulduğu ve güvenliğini sağlayan bir sistemdir. Bir internet sitesinin ETBİS'e kayıtlı olması, işletmenin yasal düzenlemelere uygun olarak faaliyet gösterdiğini ve tüketicilerin haklarını koruduğunu gösterir.

Eğer bir internet sitesinden alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, sitenin güvenilirliğini kontrol etmek için birkaç adımı izlemeniz önemlidir. İlk olarak, site üzerinde yer alan herhangi bir QR kodunun veya metnin ETBİS kaydını doğrulayıp doğrulamadığını kontrol edin. ETBİS kaydı, sitenin Türkiye'de yasal olarak tanınmış bir e-ticaret işletmesi olduğunu gösterir.

Rüzgarlık ve ayakkabı kılıfı satınaldım. Rüzgarlık için fiyatına göre diyebilirim.
Ayakkabı kılıfını bildiğin aliex üzerinden getirip yollamışlar bana, hem de iki katı fiyatla.
Olumlu olumsuz sizdeğerlendirin.

• Beğen
Tepkiler: mehmet yüksel
Tayt almayı düşünüyordum. Üzüldüm. Vaz geçtim.

Yakın zamanda endurance X model taytını aldım ve çok memnun kaldım. Farklı renklerinden de almak istedim ancak bedeni kalmadığı için race X modelini aldım, aynı şekilde ondan da çok memnun kaldım. Diğer yerli ve başarılı olan markanın 3XL bedenine göre nispeten daha geniş ve pedi daha rahat. Geçen kış ayrıca kışlık formasını da almıştım, ısı yalıtımı gerçekten çok iyi. Genel olarak ürünlerinden gayet memnunum, sipariş verdikten en geç 3 gün içerisinde kargoya vermişlerdi.

• Beğen
Tepkiler: mehmet yüksel
Yakın zamanda endurance X model taytını aldım ve çok memnun kaldım. Farklı renklerinden de almak istedim ancak bedeni kalmadığı için race X modelini aldım, aynı şekilde ondan da çok memnun kaldım. Diğer yerli ve başarılı olan markanın 3XL bedenine göre nispeten daha geniş ve pedi daha rahat. Geçen kış ayrıca kışlık formasını da almıştım, ısı yalıtımı gerçekten çok iyi. Genel olarak ürünlerinden gayet memnunum, sipariş verdikten en geç 3 gün içerisinde kargoya vermişlerdi.

Kaliteleri için tecrübem olmadığı için bir şey diyemicem ama müşteri memnuniyeti konusunda keşke biraz daha düşünceli olmaları lazım. Sonuçta sektör küçük ayakta kalmak zor.

Kışlık ceketini kullanıyorum, yaka hariç memnunum

Geri