Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ogame oynayan var mı?

Scudo
Valla clan kuracaksak yine başlarım :D eğer başlarsan ö.m. gönder konuyu takip edemeye bilirim...

Bırakalı beş sene oldu. Tekrar başlamaya niyetim yok,
Çünkü uyku gibisi yok :)

ben 52.evrende oynuorum bayadır sadece bakıodum gunde bi kere şimdilerde sure artmaya basladı oynıyanvarsa haberleşelim

yıllarca oynamış birisi olarak oyunda ilerledikçe tuvalete gidişiniz bile filolarınızın hareket saatlerine göre olacak bunu bilin.

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´
Vay vay vay o game mi dedi biri :) Zamanın da deli gibi oynayıp sabah 4e 5e alarm kurup kalkıp filomu kontrol ettiğim şu oyun :) Biyerden sonra sıkan para verip karanlık madde satın aldıran oyun :)

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin
O oyunu bırakanlara tavsiyem bıraktığınız gibi kalsın.. Tam bir nalet oyun öyle zaman geçirilcek stres atılcak bir oyun değil aksine stres yaratan bir oyun..
1.Dışarı çıkamıyorsunuz her an filonuz gidebilir..
2.Binanın zamanına göre kendinizi ayarlıyorsunuz ona göre haraket ediyorsunuz..
3.Ay çıkarmak için çok çok uğraşıyorsunuz baya bir filo kaybı :) :) :) :)
4.Net,elektrik kesildiğinde ecel terleri dökülür çünkü hesap yapayanlızdır :D
5.Belli bir puandan sonra oyun sizin herşeyinizdir..
6.Göz bozuklukları meydana çıkıyor..
Unuttuklarım olabilir ekleyebilirsiniz :D başlamayın derim..

Her onlıne oyun da olan sıkıntıları yazmışsınız :)

Bisiklete başladım başlayalı bilgisayarı sadece faydalı işler için kullanıyorum :) :)

(ortaokul ve lise nin bir kısmını yiyen oyunlar : Metin 2 , Knıght , Wolfteam vs.)

Tavsiyem hiç boşuna merak edipte başlamayın hepsinde olduğu gibi sistem zaman + para ... Bunlara sahip değilseniz zaten bir süre sonra sıkılıp oynadığınız dk lara yanarsınız :)

Ogame filan oynamadım ama cs'ye fena sarmıştım :D Msn adresimde 1000lerce cs'ci fake takım kurup ölümüne maçlar atıyorduk :D:D Çok şükür bıraktım normal hayata döndüm :D:D:D önceden mouse'lara para yatırırdım uykumu çalarlardı..şimdi ise bisiklete para yatırıyorum ama en azından spor yapıyorum..döktüğüm paralar bana sağlık olarak geri dönüyor :):):) Canım ara sıra headshot atmak istiyor ama pedal çevirmeyi tercih ediyorum :):)

• Beğen
Tepkiler: Tolga Yücel
@sonEr´´

Arada bir headshot doublekill iyi geliyor yaw :) vur dedik öldürdün soner.. :Skull-175

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´
@Tolga Yücel

sana kıyamam tolgo :D dg ile tk yapmayı awp ile duvarları delmeyi özledim be :):):)

• Beğen
Tepkiler: Tolga Yücel
Ogame ne acayip bir oyundu yaa. Gayet masumane başlayıp git gide hırs yapmıştım. Ne emeklerle bastığım filoyu bir akşam elemanın biri patlatmış ve ay çıkmıştı :D Yeni Ayıma bir radar atmıştım hemen. Ordan oraya filo kaçırmalar, filo dönüşüne kitlenmeler... Geceleri alarm kurmalar artmaya ve karanlık madde alımı başlayınca dur diyebildim kendime. Kim gecenin bir yarısında aslında hiç olmayan bir filoyu ya da savaş raporunu görmek için o güzel uykusundan uyanır ki. İşte böyle bir saplantı yapıyor insanda kurtulduğuma şükürler olsun :)

Ogame yüzünden fizikten 1 aldığımdan beri tövbeliyim o oyuna :D

Geri