Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Pedalla Türkiye.. 7000 Km..

Serkan merhaba... Sana gerçekleştireceğin bu büyük tur projesinde başarılar diliyorum... Öyle görünüyor ki, her ne kadar yola yalnız çıkmış olsan da, Türkiye'nin her yerinde seni bekleyen bisikletsever dostların, arkadaşların olacak... İstanbul'a doğru ise, herhalde seni bisikletlerden oluşan bir konvoy karşılayacaktır... Tekrar başarılar diliyorum...

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen
Scudo
Biz de Ankaralı bisikletçiler olarak elimizden geleni yapmaya çalışıcaz. İzin günlerine göre mutlaka sana eşlik edecek arkadaşlar olacaktır...

Aman ha Serkan tüm ihtimalleri göz önüne alarak plan yapmaya çalış. Sen işini bilirsin de yine de daha önce uzun turlara çıkmış deneyimli bisikletçi abilerimizden taktikler alsan iyi olur...

Sağlıcakla ve pedalla kal...

• Beğen
Serkan'cıgım harika bir hayal son bulacak sanırım mayısın ılk haftasıyla bırlıkte,insallah kazasız belasız sag salım hayalını hayal olmaktan kurtarıp bır anı halıne dosuturmus olursun,bizlerde seni 97.gun pür dikkat dinliyor omkatan mutluluk duyacagız.

• Beğen
eğer ayarlayabilirsem seni kastamonu'da rahat ettirtmek için çatalzeytin-kastamonu arasında seninle pedallamak istiyorum,

zaten büyükçekmece-istanbul yani gezinin son gününde emin ol çok ciddi bir bisikletli grubu senin son adımlarında sana eskortluk yapacaklardır....

Serkan ' cım Selam,

Seni planından ve karış karış vatanımzı pedallama isteğinden dolayı şimdiden kutluyorum . Naçizane aman diyim yemene içmene dikkat et kilo ve güç kaybetme .

Sevgiler,

Tolga Gürgün

• Beğen
@ytse_jam
Çok teşekkür ederim. Gerçekten siz ne kadar heyacanlandıysanız benim heyacanımıda düşünün. İnşallah şartlar uygun olur ve beraber pedallarız. İnanın çok mutlu olurum.. Herşey için, ilginiz alakanız için çok çok teşekkür ederim.
Sevgiler...
@Necati Bilgen
Evet Necati Amcacım çok seviyorum uzun turları. Hep istiyordum. İnşallah bu yazın gidericem bu hevesimi.
Necati Amcacım her zaman birlikte pedal çevirmek için yanıp tutuşacam. İnşallah beraber pedallarız. Hep bekliycem.
Teklifin için ise çok çok teşekkürler Necati Amcacım. Allah razı olsun. Hayırlısı ile bi geleyim İstanbul'ada. Gerisi kolay.
Herşey için çok teşekkür ederim...
Sevgiler...
@Ender Alıcıoğlu
Ender Abicim çok teşekkür ederim sizede. Yeter ki yalnız bırakmayın ben bıkmam. aksine mutluluktan uçarım. Tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun.
Gezinin çıkış gününü iple çekiyorum. Ne kadar sabırsızım artık siz düşünün. İçim içime sığmıyor. Benim arkamda sizin gibi arkadaşlarım oldukça dediğim gibi vız gelir bu 7000 Km bana.
Tekrardan çok teşekkür ederim.
Sevgiler...

boyle bise olamaz ya super gercekten, seninle beraber o yollari gitmeyi cok isterim ama hem isim hemde kondusyonum el vermez :(
yinede denemek isterdim.
allahin izniyle gidip geliceksin inaniyorum ki sorun cikmicak, firsat buldukca forumada yaz internet kafelerden merakta birakma. yaz ki bizde seninle beraber burada o heyecani ufakta olsa yasayabilelim.

bayburt'tan gecseydin slm soyle dicektim bizimkilere :)
istanbulda seninle olucaz kalabalik bir sekilde karsilanicaksin bence, yada en azindan ben orada olmak icin herseyi yapicam.
kendine cok iyi bak. dikkat et. 7000 kere tebrikediyorum seni simdiden. hoscakal

• Beğen
@Ahmet Mumcu
Merhaba Ahmet Abicim.
Ahmet Abi gerçekten seninle pedallamak benim içinde çok büyük zevk olur. İnşallah pedallayabiliriz. Hep bekliycem.
Umudumuz olmasaydı nasıl böyle birşeye kalkışırdık abicim. Hayırlısı ile inşallah başlar ve bitiririz.

Sevgiler...
@Tuğrul
Allah razı olsun sayın şefim. Evet Güneydoğu'yu sıcakların yüksek olduğu zaman da geçiçem. Ne yapalım artık. Öğlen saatlerinde dinlenir, akşam üzeri ve sabahın erken saatlerinde pedallarım. Zevkli olacağı konusunda şüphem yok zaten ama zorda olacak dediğin gibi şefim. Ama sizlerin yanımda olması ile daha da güçlenicem..
Herşey için teşekkürler..
Sevgiler...
@Çağrı Tosyalı
Sevgili Çağrı Kardeş. Geziyi yaklaşık 2 aydan beri planlıyorum.Biraz toparladım ve sizlere sundum. Çünkü sizin gibi arkadaşların fikir ve düşünceleri benim için çok önemli. KEndimi yavaş yavaş Mayıs Ayına hazırlamam lazım çok haklısın. Zaten son bir ay kala bahçede çadırda konaklayacam. Bisikletçide kurs görecem. :D:D
Güneydoğu'da sıcaklık gerçekten zor olacak ama dediğin gibi sabahın erken saatleri ve akşam üzerileri yol alıcam.
Bu Planımı gerçekleştirmeyi cidden çok istiyorum. Çocukluğumdan beri aklımın bir köşesinde vardı. Demek ki 2007 yılına nasipmiş. Allah izin verir de işler yolunda giderse Mayıs'ta yolcuyuz.
Çağrı Kardeş senin katılımın bana zevk verir. Çok isterim. İnşallah bir mani olmazda beraber pedallarız.
Evet Çağrı Kardeş bu kadar arkadaşımın desteği hafife alınacak bişey değil. Hepsinden Allah razı olsun. İyi ki varsınız..
Sevgiler...

@trinitrotoluen
Sevgili Mesut Kardeşim sizin canınız sağolsun. Sizleri görmeyi isterim tabi ama okul daha önemli. Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Her zaman için yanımda olmanız beni çok mutlu eder.
Sevgiler...
@Süleyman Şatır
Öncelikle çok teşekkür ederim Süleyman Abi. Evet Süleyman Abicim hiç yalnız olmayacam tur boyunca. Tüm arkadaşlarımın kalbiyle birlikte olacağıma inanıyorum. Fiilen yanımda olamayan arkadaşlarımın kalbiyle benimle olacaklarından şüphem yok. Hepsine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Gerçekten çok mutluyum burada olmaktan ve böyle arkadaşlara sahip olduğum için. Hep dediğim gibi BisikletForum'un başkenti İSTANBUL'da olmayı çok istiyorum.
Sevgiler...
@KevSerSeri
Çok teşekkür ederim Kevser'cim. Sizlerin canı sağolsun o yeter. Herşeyin hayırlısı..
Burada bu projemi tanıtmamın en büyük amacı bu aslında. Değerli arkadaşlarımdan bilgi almak. Hepsine tekrar teşekkürler..
Sevgiler...
@emsey229
Çok teşekkür ederim kardeşim. Desteğin için saol..
Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır
@Serkan Taşdelen

çadırda konaklama fikri iyi. ilerleyen zamanda kendi bisiklet gezilerimde edindigim bilgileri(ve diger arkadaslarin bilgileriini) senden esirgemeyecegiz ve sana yardimci olacagiz. hele gezi zamanin biraz daha yaklassin. saglicakla kal...

• Beğen
Merhaba,

Bisikletine, bacaklarına kuvvet, istemek bence başarmanın yarısıdır. 1990 yılında hem de yol (yarış) bisikletine ufak bir çanta takarak İstanbul-Yeni Foça - İstanbul yapmıştım. Yaklaşık 400 km lik yolu 2.5 günde katetmiştim. Diğer arkadaşların dediği gibi iyi bir günlük km ve dinlenme şart. O zamanlar aktif olarak Yeşilyurt Spor Kulübü takımındaydım. Bu yolculukta iyice dinlenmeden dönüşe geçince sanki Türkiye Güney'den Kuzey'e doğru yokuş yukarı gelmişti bana. Bu yüzden en güzeli senin yaptığın gibi aynı yolu dönmemek ve dinlenmeleri, ara vermeleri ihmal etmemek.

Fırsat bulabildiğim ölçüde sana Akdeniz civarında eşlik etmeye çalışırım...

Şimdiden şans seninle olsun.

• Beğen
@hdeveci
Harun Abicim çok teşekkürler. İnşallah dediğiniz gibi sorunsuz bitiririm. Anılarım hiç bir zaman eskimeyecek. Tur bitiminde görüşmek dileğiyle..

Sevgiler...
@alicins
Çok teşekkür ederim kardeşim. Küre dağları eşliğinde birlikte pedallamak çok güzel olacaktır. Yaptığınız herşey için çok teşekkürler..
Son günü bekliycem. Tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun..

Sevgiler...
@Gürgün
Çok teşekkür ederim Tolga Abi. Yaşadığımız vatanı kim görmek ve gezmek istemezki. Bende bunlardan birisiyim. Yeme ve içme konusundaki uyarınız için ayrıca teşekkür ederim.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün
@KevSerSeri
Çok büyük ihtimal Ankara geçişinde ben de seninle olacağım abi. Kamp kurmazsan Ankara geçişinde konaklama olayını da bizde hallederiz. İrtibatı koparmayalım. Yüreğine sağlık, rüzgar hep arkanda olsun. Erkut.

• Beğen
@msconfig
Hayırlısı olsun kardeşim. Ama yinede her zaman yanımda yerin olacak. Dileklerin için teşekkürler. İnşallah dediğin gibi kazasız belasız bitirebiliriz. Unutmayın arkadaşlar attığım adımdan haberiniz olur. Bayburt'tan geçemiyorum. Ama yinede son güne kadar kesin bişey diyemem. Selamını bi şekilde Bayburt'a ulaştırırım kardeşim merak etme.
İnşallah İstanbul'da görüşürüz. Tekrar tüm dileklerin için teşekkürler...

Sevgiler...
@Çağrı Tosyalı
Çağrı Kardeşim bilgilerinden ve tecrübelerinden öğrenecek mutlaka birçok şey olacak. Zaman var daha. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Sevgiler...
@basri
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Amacımız gezi, onun için farklı bölgelerde ve farklı kültürlerde olacaz. Zaman kısıtlamam yok. Ama Plana ayak uydurmaya özen gösterecez tabiki.
Akdeniz civarlarında katılımınız beni mutlu edecektir.

Sevgiler...
@erkuty
Sevindirdin beni kardeşim. İnce davetin için çok teşekkür ederim. Birlikte pedal çevirmek çok güzel olacak. İrtibat tabiki kopmaz kardeşim. Bana buradan her zaman ulaşırsın. Çıkma zamanı yaklaşınca iletişim bilgilerimi veririm.
Herşey için teşekkürler..

Sevgiler...

mükemmel bir proje eğer öğrenci fln olmasam, bi gelirim fln olsa hiç düşünmeden erzincana kadar gelip ordan tekrar senınle devam ederdim ama:( ..neyse cok şey istedim galiba..sana şimdiden Allah kolaylık versin..

• Beğen
Sewgili Serkan,sana bu güzel projende başarılar diliyorum,aşırı sıcaklarda
pedal basacağın yerler olacağını da hesap ederek çok dikkatli olmanı,sürüş
zamanlarını ona göre ayarlamanı tavsiye ederim;)

İstanbul'a geldiğinde seninle tanışmaktan mutlu olacağız,ben ve arkadaşlarım
her türlü destek için hazırız,inşallah arzu ettiğin şekilde sağlık ve neşe içinde
turunu tamamlarsın......sewgiler

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Bisikletsevenler Derneği
İst.Anadolu Yakası
Temsilcisi

• Beğen
bunu şuan yazmak istedim. şuan kullandığım bisikletim şartları genele göre oldukça zor ama bende geçen yaz böyle bir gezi yapmayı düşnmüştüm..
antalyaya kadar otobsle gidip oradan istanbula ege sahilinden yavaş yavaş dönmeyi planlıyordum.. bunu bu yaz içinde düşündüm..farklı coğrafyalarda bulunduğum için gerçekleştiremedim..
ama bu turu görünce bir yoldaş bulduğumu düşünüyorum .. tabi kabul görürsem..kondüsyon olarak neler yaparım bilemiyorum . ve şuanki bisikletimin böyle bir turu kaldıracağını düşünmüyorum.. eğer bisikletimi yenileyebilirsem bu tura katılmak istiyorum ...antalyadan ..istanbula dek..
ne dersin serkan.. beni şuanda tanımıyorsun ama fena biri değilimdir :)

• Beğen
seni gönülden destekliyorum herkesin düşlediğini inşallah sen gerçekleştirirsin , her şeyi hesapla her zaman bir B Planın olsun . başarılar şimdiden kolay gelsin

• Beğen
Geri