Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Peugeot Mosaique toplamak

Scudo
Offff, çocukluğumuzun efsane bisikleti, gözlerime inanamıyorum hem de cillop gibi :hrkbuya:
Süper yaa, harika, hatta muhteşem. Kazasız belasız kullanın inşallah.
Lastik konusunda diğer arkadaşlara katılıyorum. Uzun süre depoda beklediğinden çürümeye yüz tutmuş olmaları muhtemeldir.
Hangi parçasını değiştirirseniz değiştirin ama orjinal parçalarını mutlaka saklayın, atmayın.

Mükemmel. Biz de almıştık kardeşim için ve hâlâ dükkanda sağa sola gitmek için kullanılıyor.

Deyim yerindeyse taş gibi bisikletmiş.

Ama diğer arkadaşlar gibi ben de bu bisikleti bu hâliyle saklamanızı önereceğim nacizane. :)

Yeşilinin tonu çok güzeldir. Hatta arabalardaki petrol mavisine de kaçar. :)

• Beğen
Tepkiler: Rocketman
Maşallah Müzeye versen üste para bile alırsın :D 18 yıllık kullanılmamış bisiklet mi olur yahu :D 18 yılın istikrarını bozmamışsınız umarım şimdiden sonra bi 18 yıl daha bu istikrarınızı korursunuz :D

• Beğen
Tepkiler: xlx99
@xlx99 Ben sizin yerinizde olsam bu bisiklete dropbar ve sti fren kolu takarak bir Cyclocrossa dönüştürürdüm.

• Beğen
@xlx99 merhaba, siz kilyostamisiniz? bugun bu bisikletin bir esini gordum sanirim.

• Beğen
Harika fikir, aynısından bende de vardı. Güzel bir bisiklettir. Baktınız hoşunuza gitti bıkmadınız. Yeni model güzel bir bisiklet alıp devam edersiniz

@Cengo
Teşekkürler. Sitenin içinde komşumuzun evinin önünde, kilit usulen yani [emoji12]

Kazasız belasız, keyifle sürün

• Beğen
güzel bisiklet güle güle kullanın

Güle güle kullanın. Bir süredir, bir tanesi de bizim apartmanın bisiklet deposunda olmak üzere etrafta çokça görüyordum. Gazete kuponu bilgilendirmesi beni büyük bir meraktan kurtardı :)

Lastik konusuna dikkat edin bence. Malzeme belli ve 18 yıl raf ömrü olduğunu hiç sanmıyorum :) İstenmedik durumlara yol açmasın.

güle güle kullanın , kazasız sürüşler.:)

bu bisikleti Milliyet gazetesinden bende almıştım. 2 abimle birlikte senelerce bindik. şuan depoda duruyor. elden geçirilirse belki binilebilir :)

Bu bisikletin aynisi dedemde vardi marangoza masa yaptirmisti para karsiliginda bu bisikleti vermisti duyunca cok uzulmustum.Bir kere bile binmeme izin vermezdi :agla::agla::agla:

• Beğen
Tepkiler: Upper Architect
Hey gidi hey, geçmişe gittim bir an.
Kutuda hiç zarar görmeden kalması şahane olmuş. Güle güle sürün.

Size tavsiyem sıradaki ilk değişikliğiniz gidonu değiştirmek olsun. Sahip olduğumda yaptığım ilk parça değişikliğiydi bu.
Hatırladığım kadarıyla üzerinde gelen gidon borusu dümdüzdü, hiç rahat bir gidon değildi.

Bisiklet çok güzel duruyor :), kazasız belasız sürüşler

Merhabalar abilerim ve kardeşlerim.

Letgo da gördüğüm 20₺ fiyatlı
peugeot mosaıque bisikletini satın aldım
D0F64F10-350E-4AF8-A453-657F23803227.jpeg

Bisiklet'te sadece; gidon-ruble-aynakol-jant ve lastikler var.

Amaç; bisikleti revize ederek şehir/tur bisikleti yapmak.

Sorularım;

1:Bisiklet 26 jant. Bu bisikleti şehir/tur bisikleti yapmam için 28 jant takmam çok gereklimidir, ve 28 jant takılırmı?

2: Vites sistemi için hangi marka/modeli önerirsiniz?

3: Sele borusunu nasıl/neye göre almalıyım?

4: Bu bisikletin sahibinden'deki ilanlarında
F021AD34-60A2-48AF-8FE1-EB32921A5BB4.jpeg
Bu tip v fren kullanılıyor.

Bunun yerine klasik v freni -> C4B4B2BC-04C6-4220-99B1-F3371185AED2.jpeg
Takabilirmiyiz?

5: Bisikletin boyasını söktükten sonra sanayiye götürsek fırın boyaya götürsek
Boya işlemi ne kadar tutar

Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum
İyi günler dilerim.

Her türlü Düşünce/tavsiye/yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

@Alidemir56 Çok iyi fiyata bulmuşsunuz hocam. Hangi şehirden buldunuz acaba? Ben de arıyorum kadro ve maşanın zarar görmediği bir tane :)

Geri