Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Prostat :(

2 senedır yol bısıkletı + pedlı tayt kullanıyorum bır sıkıntı olmadı. yalnız taytın ustune yazlık kısa taytın ustune bısıklet pantolonu gıyıyorum bıraz terletıyor sıcak havalarda. mecburumm cunku bır ıkı defa gıymedım dızler falan yağ cızık ıcınde kaldı koruma ıcın gıyıyorum

• Beğen
Tepkiler: near cosmos
Scudo
@near cosmos Selenizi değiştirmenizi tavsiye ederim. Sanki kadın selesine benziyor.
Bu Erkek selesi
upload_2016-6-28_9-33-6.png

Bu Kadın selesi
upload_2016-6-28_9-33-36.png

upload_2016-6-28_9-33-50.png

Bazen uzun turlardan sonra idrar çıkarmakta zorluk çekiyorum ve bütün enerjim gidiyor. Bu sebepten midir acaba?

Çok geçmiş olsun.Sele-gidon ayarı için ve en önemlisi pedli tayt için dikkatleri çekmek gerek.Hiçbir analize,bulguya gerek yok.Biraz mantık,saatlerce sele üzerindesiniz ve dolayısıyla lokal ağrılar sıkıntılar kaçınılmaz.Bunun için ped atlanılmaması gereken bir konu.
Örneğin,başınızda kask yok ve düşüp başınızı kaldırıma çarptınız.Başınızda bir ağrı oluşuyor.Sonra bu ağrı neden oluştu diyoruz gibi.

ilgilenen dostlara teşekkür ediyorum yazılan ve tavsiye edilenleri dikkate alacağım çünki bırakmak istemiyorum saygılar sevgiler efendim

Benim yaş 17 alt taraflarda ağrılar hissediyorum. Yarış bisikleti kullanıyorum, kaliteli orjinal pedli bir tayt kullanıyorum 90 TL'ye almıştım fakat bu korkudan ötürü bi 200'lük orjinal mi orjinal jelli bilmem neyli alıcam parayı da sıkıntı bulmuyorum babaya aldırcam. Aldırırken itiraz ederse birebir şu cümleyi aktaracağım : Torun görmek istiyorsan bunu alacaksın :D:D :D :D

• Beğen
Tepkiler: KırmızıBereli
En çok korktuğum hastalık benim inş olmam öyle bişey penisin içine bile kamış sokuyorlarmış ıyyy Allah kimseye göstermesin valla :)

• Beğen
Tepkiler: SagFan
Kaliteli pedli taytlar 200 lira civarı
Bir yere kadar tutuyorlar.
Sele zaten 100 120 lira.
Brooks alsak da kurtulsak şu popo penis makat muhabbetinden?

Maalesef yol bisikleti için tayt şart oluyor... ben brooks da baktım ama yol bisikleti için c17 vs kullanana rastlamadım

@alper 76
Normal b17 ile c17 nin farkı ne?
Ve neden olmuyor ki

@Hastateker b17 on tarafı yukarı doğru olan bir model ve yol bisikletinde ..........da baskı oluşuyor. C17 veya cambium modelini ise kullanan görmedim .gorseydim sorardım nasıl? Memnun musunuz? Diye
Ayrıca b17 yol bisikleti üzerinde ......kelebek gibi duruyor.

Her şey bir yana artık hiç bir şey konuşacak halim ve isteğim kalmadı dayak yiyen, kafası kesilen askeri gordukten sonra....

FUNKİER tavsiye ederim kaliteli ve iyi

• Beğen
Tepkiler: Hastateker
Geri