Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Relive - Gittiğimiz yolun uzaydan görünümü

Scudo
Eve geldikten 1 saat sonra video mailime düştü.

Videoyu izledikten sonra bu ben miyim dedirtti, bayağı sevdim ben bu olayı :)

(link)

@murat yldz süper! Hâlâ GPS li km saatim olmasa ve strava kullanamadan da yakında çok işime yarayacak

Suunto reklamındaki gibi görünüyor

Uygulamayı ben beğendim strava da telefon pilini beğeniyor ki içiyor bildiğin. Stravaya garminden aktardığımız veriler için işe yaramıyor sanırım. Herhalde veriler sürüş bittikten sonra aktarıldığından. Olur da yapabilen var da nasıl yaptığını paylaşırsa sevinirim.

@Two_Wheels sigma ile stravayı eşleştirip verileri aktaran arkadaşın videosu gelmişti ama garminle yapılan nasıl bilmiyorum lakin olabileceğini düşünüyorum. Deneme yaptınız mı?

@legolas99353 olmayacağını düşünerek denememiştim. Müsait bir zamanda güncel bir sürüş gerçekleştireyip deneyeyim. Eşleştirmeyle olduysa bende de olur muhtemelen.

Relive sitesini hemen sevdik, benimsedik :)
Yüklediğiniz aktivitenin videosunu şu şartlara uyduğunda alırsınız demişler:
Bisiklet aktivitesi olarak yüklenecek, özel değil genele açık yükleme olacak, 20 dakikadan uzun sürmüş, 20 kilometreden fazla yol alınmış olacak, 12 saatten kısa aktivite olacak (deliler için üzgünüz demişler :)) , commute tipi aktivite seçilmeyecek. Ayrıca spam (istenmeyen posta) klasörüne düşebilir gönderdiğimiz mesaj, kontrol edin demişler.

Bu da benim ilk denemem (link)

Geri