Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Reloaded

fatal

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Raleigh-USA
http://img223.imageshack.us/img223/7747/260507003qv8.jpg

http://img142.imageshack.us/img142/2812/son004tn5.jpg

1 Aylık çalışma sonucu;
Mütevazi bütçemle ortaya çıkartılan tatminkar bir eser.

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa
Scudo
merhaba

ellerine sağlık güzel olmuş ama:
1.barentleri biraz aşağı indir.
2. gidon boynunuda ters çevirip alçalt bence.
kolay gelsin.

bisiklet güzel olmuş ama arkadaşların dediklerini dikkate alırsan iyi edersin

eline sağlık,güzel olmuş fekat sana tavsiyem arkadaşlarınkinin aksi olacak.korumalığı çıkarma.en çok zarar gören kısımlardan birisi.
güle güle kullan:)

Eskiden karaşimşek (kit) vardı, ona benzemiş :D :D ;D güzel olmuş hayırlı olsun...

Güzel bisiklet. Ayaklığı kullanıyorsan kalsın, çok işe yarayan bi'şey. Vites koruması da iyi, sorun çıkarmayacak bi' bisiklet olmuş, iyi günlerde kullanman dileğiyle...

Keyifli bir bisiklet olmuş :).
Vites korumalığına dokunma, çünkü kadro kulağı senin bisikletinde sabit ;). Çok işine yarayabilir...

Tavsiyeler için teşekkürler Arkadaşlar.Ayrıca bu bisikletin oluşumunda forum'un katkısınıda unutmamam gerekir.Piyasadan markalı bir bisikleti 6 taksitle alabilecekken bu bisikleti 2 aylık birikimle yarı fiyatına üstelik daha kaliteli/sağlam bir şekilde ortaya çıkarttım.Sizler kadar profosyenel olamasamda en azından görüntü tatminkar oldu. :)
-korumalığını çıkartmayacağım fakat siyaha boyayacağım.
-Ayaklık daha kaliteli birşey takacağım.
-Elcikleri ileri alınmalı gercekten bu şekilde tutulmuyor.
-Gidon dediğin gibi aşağı doğruydu fakat bu şekilde daha iyi sürüş sağladı gibime geldiği için çevrildi.
Diğer türlü çok eğilmem gerekiyor.Bu şekilde biraz daha dik duruyorum.Teknik açıdan hangisi daha avantajlı!!!

arkadaşların yorumlarına bende katılıyorum.güle güle kullanman dileğiyle iyi pedallamalar

bisiklet süper olmuş
ya benim bi sorum olucak benim de bisikletim seninkine çok benziyo kadro tipi rengi süspansiyon rengi barend falan amajant takımını siyah dublemi kırmızı dublemi almalıyım

gerçekten güzel jantlarla kadronun renginin uyumu mükemmel eline sağlık

gzl bike yapmışın eline sağlık en başta emeğe saygı aynen bi öğrnciyi öğretmen alır bi yerden alı r bi yere götürür bilgi bağlamında aynen öyle olmuş sen o bike yi alıp bi yerden bi yer taşımışın belli
:D hayırlı olsn

Geri