Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

salcano ng650 bianchi wap bisan commagen hangisi sizce

passkey

Üye
Tepki
1
http://www.dunem.com/salcano/tr/urun_resimleri/2008314235448YUWDQHBWXLYKTOQ.jpg
NG 650
26”MTB veya 24”MTB
Shımano TX30 21 Vites
Aluminyum Kadro
Zoom Süspansiyonlu Maşa
Aluminyum V Fren
ÜRÜN FİYATINA KDV DAHİLDİR
Fiyat: 280 YTL

http://www.bianchi.com.tr/2006/bisiklet/imageBig/wap.jpg
WAP Teknik Özellikler
Kadro : Alüminyum 6061 / Entegre Maşa Yatak
Jant : Trecime Teker Seti 26"MTB 4x8 Özel Örüm
Vites : Shimano Altus - Tourney TX Series - 21 Vites
fiyat : 458 ytl

http://bisikletcim.com/ProductImages/23371/B7_resize.jpg
BİSAN COMMAGEN BİSİKLET

26" MTB
24 VİTES
SHIMANO SL-RS 41
REVOSHIFTER
POLİSAJLI ALUMİNYUM KADRO
FULL SÜSPANSİYON
AMORTİSÖRLÜ ÖN MAŞA
fiyat 436 ytl

arkadaşlar fiyat ve perfermans olarak hangısını tafsıye edersınız yorumlarınız onemlii sonuçta dunyanın en buyuk bıssıklet forumlarından bırısı

Scudo
Bisan'ın sitesinde Commagen diye bir model göremedim, muhtemelen eski bir model. Vasatın altında ve o fiyatı hak etmiyor.

Salcano NG650 fiyat açısından uygun gibi gözüküyor ancak bir süre sonra sıkılıp yeni bisiklet arayışı içerisine girebilirsiniz. Donanım olarak vasatın altında.

Ben şahsen Bianchi Wap modelini yakından inceledim ve fiyat/performans açısından gayet iyi bir bisiklet. Üstelik çok şık bir dizaynı var. Ağırlık olarak da 13 kg civarında olduğu söylendi. Bu fiyata bu ağırlıkta ve donanımda başka bir bisiklet yok. En azından ben bilmiyorum, bilen varsa yazsın.

Bu üç bisiklet arasında Bianchi Wap'ı tercih etmenizi öneririm.

hımmm ama salcanoyla arasında 200 ytl gıbı fark varr 200 ytlyı salcanoya harcasak wapdan daha ıyı olurmu yanı 200 ytl fazla verıp bıanchıyı almaya değermı sence

@passkey

200 YTL'ye çok fazla bir şey alamazsın. Bisiklet parçaları tek tek alındığında daha pahalıya gelirler. O yüzden hiç uğraşma bence.

Bu arada Wap'ı da yakından görmeni tavsiye ederim.

hımmmm düşünücem bak salcano almayı düşünuyodm ama artık wapıda düşünebılırım

Bu salcano ng 650 nin kadro boyu kaç inç biliyor musunuz?

ya wap al yada sedona borla fiyatları ve kaliteleri hoş!

@tayfun0029

hatta o kadar parayı vericekse sedona borlaya baksın daha iyi ya da geotech fun, geotechi bizzat da gördüm hafif oldukça, o paraya gene de bianchiye tenezül etmemeli bence,

eğer 450ytlyi biraz gecersen ya Kron XC 500 bak bence,

Ya sedona borlaya bak

ya da GEOTECH FUN (benim onayladığım)

al 3ü de 450ytl civarı fiyata iner, peşin verince adam %10 indirince 450ye düşer fiyatı..

@passkey

Salcano NG 650 290ytl, peşin alırsan düşüyo iyice fiyatı.

Ama hafif bisiklet, ve satan bi internet sayfasından gelen maile göre kadrosu 17" diyolar. 1.79m boyundayım, ve tam oluyo neredeyse boy sorunu hiç yok.

Fiyatı eğer bundan 150-200ytl fazla yukarı çekecekse diyorum ki bianchiye tenezül etmesin, o zaman işte o bahsettiğim

Sedona Borla
Geotech Fun
Kron XC 500

bu 3ünden birini alırsa daha iyi olur, bunlar asıl başlangıç bisikleti, Türkiye'deki Bianchiyle o bilinen dünya birincilerinin kulladığı o gözde bianchi aynı değil, aynı mal değil aynı kalite değil diyorlar.Diğer forumları da gezin anlarsınız bahsettiğimi..

ama maliyet ve ekonomi kısmı ağır basıcaksa NG 650 tam yani, hatta NG450ler bile hala duruyo( 450lerin kadro boyu daha düşük)

@passkey

Arkadaşım bu forumda bisiklet araştıryorsun kendince haklısın ama bir de forumu bir araştır. Bu forumda bence sürekli sedonaların reklamı yapılıyor ve diğer markalar hep aşağılanıyor bisiklet seçimi yaparken bunu da gzönünde bulundur derim.

• Beğen
Tepkiler: celil.mayaoglu
Sedona Borla , Salcano NG 650 den donanım olarak daha iyi.
Buna mukabil aralarında 150 YTL civarı bir fiyat farkı var.
Bianchi ve Bisan modelleri hakkında bilgi sahibi değilim.
2 hafta önce oğluma bisiklet almak için mini bir araştırma yaptım ve Sedona Borla'da karar kılıp aldım. Üzerindeki tüm ekipmanın frenlerden aynakola kadar shimano olması güven vermekle birlikte elbette ki bunlar giriş seviyesi ekipmandır. Aynı dönemde Geotech Sherpa'yı da incelemiş ve aynı fiyat seviyesinde olmalarına rağmen Borla'dan düşük donanıma sahip olduğu sonucuna varmıştım.
Araştırma dahilindeki tüm modelleri yakından incelemek karar vermek için iyi olabilir. Borla kullanan arkadaşlarımın yorumları da benim alışverişimde etkili oldu. Borla'yı seçmemdeki diğer faktör de Sedona markasının bu modelde yıllar içinde ortaya çıkmış sorunları gidermek için çaba göstermiş olmasıdır.
Örneğin eski modellerde ön ve arka göbeklerin sorun çıkardığını okumuştum forumlarda ; 2008 modellerde rulmanlı göbek kullanmaya başlamışlar.

• Beğen
Tepkiler: ilhan.b
o fiyata o performansa bianchi derim.ama 480 ytlye trek fln toplarsan çok daha iyi olur.hem parçalar daha sağlam.

@hGÜLOĞLU

bu alıntıyı da ekliyorum yanına ve şunu diyorum;

ayrıca bianchi wap'ı yakından gördüm harika bisiklet yani kim ne derse desin,

yakından bakınca en güzel bisiklet yani.özenle yapılmış sağlam bisiklet oldugunu anlarsın bakınca.

insanda da göz zevki olmalı yani alırken, dışardan bakınca gerçekten muhteşem yani.

bu forumdaki düşüncem bianchiyi alırsan da pişman olmazsın asla merak etme, boyuna iyi bak bisikletin sadece.

alacağın bisikletin görüntüsü de insana heves vermeli. o pahalı markalara bakıyorum, pahalı model diye güzel süslemişler, boyasının rengi falan daha kaliteli ve güzel yani, ama biraz ucuz aldın mı kötü yani,

sonuçta alt modeli de para yani, ona da para veriliyo değil mi?

salcano ng 650 al ya da wapı al, işin içinde parasal durum yatıyo, hangisini alırsan al pişman olmamalısın. biri uygun fiyata uygun bisiklet sunuyo, diğeri de güzel bir bisiklet yani. endişelenme, boyu boyuna uyarsa düşünme bence al derim. önceki iletimde verdiğim linki de takip etmende yarar var.

Geri