Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Salcano ng650 genel başlık

Forum da ikinci el bölümünü takip edersen,birçok fırsat var.O fırsatıda değerlendirirsin.

Scudo
Bu fiyata alınabilecek en iyi bisiklet ng 650 dir.Emin olabilirsin.1 aydan beri her yönden araştırdım.Daha iyisi yok.

Astro ya da vermek istemedim o kadar para 650 daha uygun gidiyor bütceme.

Astro 13 kg bisiklet 24 vites full shimano altus donanımlı tekrler mıchelin bence çok uygun 529 tl

Salcano
NG 650 26
365 TL

● 26” MTB
● Shimano STEF-40/TZ50 21 Vites
● 6061 Aluminyum Kadro
● Süspansiyonlu Maşa
● Ahead Boğaz
● SALCANO X-PRO1 9X4 Özel Örüm Çift Duvarlı Jant
● Aluminyum V Fren
● Ağırlık 14.9 KG

Sizce güzelmi gerçekten aliminyummu

Başlangıç için çok iyi bir bisiklet forumda kullannan birçok kiçi var birazda araştırırsanız daha iyi anlarsınız demek istediklerimi...

başlangıç için 3 seçenekten biri(sedona 261-ng650-kron xc250) üçüde güzel bisiklet

Merhabalar. Benim aklımda bu bisiklet var. Sizce nasıl ? artıları eksileri ? bilgisi olan söyleyebilir mi ?? şimdiden teşekkürler.

Yeni baslayanlar ben mtb'ci olucam dıyenler ıcın ıdeal bısıkletlerdendır ng650 Fiyatına gore harıka ama harıka bır bısıklettır bırde agırlıgı var tabıı yaklasık 14 kg dedıgım gıbı yenı baslayan bısıkletı oldugu ıcın ve sadece 350 tl oldugu ıcın agırlıgını bıraz gozardı etmemız gerekıcek marka olarak dusunucek olursak SALCANO herkesın bıldıgı gıbı bısıklet dedıgın zaman akla gelen markalardandır o yuzden kalıte konusunda suphenız olmasın alumınyum kadro vs ıle harıka bır bısıklet eger bu fıyata hem sıfır hemde bu kalıtede baska bır bısıklet bulursanız kacırmayın derım ve ayrıca benden tavsıye boyle bır bısıklet alarak kendınızı bısıklet konusunda cok gelıstırırsınız sıze bısıkletı tanıtıcak saglam bır makıne bunu aldıktan zamanla parcaları markaları kalıteyı vs tanırsınız
Umarım yardımcı olmusumdur..
Tesekkurler...

yakın bir arkadaşım uzunca bir süre kullandı fiyatının hakkını veren bir bisiklet

yakın bi arkadaşım da vardı birlikle 2000 km kadar yol yaptık bu bisikletle...
oldukça dayanıklı ve sağlam parçalardan toplanmış bi makine ama biyere kadar isteklere cevap verebilir. ve bayagı da agar dogrusu :)

@Baga

NG 650 nin parçalarını istediğimiz gibi değiştire bilir miyiz ? Mesela maşasını çıkarıp başka maşa takmak gibi ? :rolleyes:

Geri