Salcano Sakarya BB Yeni Bisikleti

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@alicangul29
Turkuaz ön planda olsa siyah geri planda olsa daha iyi olur sanki, var mı değiştirebilecek photoshop ile? :hhhhhh:

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Hasankaran
Dostum trek ile salcano’nun sadece Allah’ı bir.

metinoktay

Üye
Tepki
1
İsim
Metin B.
Bisiklet
Carraro
Turkuaz maviyi çok seviyorum benim hoşuma gitti ancak jantlardaki yazılar bence de abartılı olmuş.

Strada

Üye
Tepki
77
İsim
Fatih yazıcı
Bisiklet
Cube
Beğenmedim.olmamış.estetik,görünüş çok kötü.

gezgin gezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.600
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@alicangul29

Evet, böyle daha iyi.
Ama tekerlerde bişey eksik gibi.

@Hasankaran
Bundaki jantlara benzer şekilde çok fazla bağırmayan bir tonda sakarya bb yazısı eklenebilir.
Çizgili dış lastik kullanılabilir 192131192132
dış lastikteki çizginin bir tonu ile uyumlu bir renkte jantın üstüne yazı eklenebilir.

Erdal Ylmz

Daimi Üye
Tepki
866
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Jantlar uzak doğu'dan alınma replika jantlardan mı? Yok değil ise, orijinal Zipp stickerları sökmekle hata edilmiş.

Bir de ön 404 arka 808, takım Triathlon yarışlarına katılıyor sanırım!

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Takımın bisiklet sponsoru Salcano!
E doğal olarak makinenin her yerinde kafam kadar adını yazdıracak.
Ne var bunda?
Sonuçta bu edisyonu sadece Salcano Sakarya BB takımı kullanacak.
Biz alacak olsak zipp jantlar ile alacağız.
Vallahi derdiniz ne anlayamadım?
Benim kuracağım bisiklet takımının federasyon harçlarına ve yarışları gidiş geliş masraflarına Salcano sponsor olsun, 7 kişilik takım kurarım, her bir sporcunun sırtına kocaman bir harfini yazdırıp üstüne üstlük yarış içinde S-A-L-C-A-N-O akrostiş bile yaparım.
Şurada 100'er lira para verin, Anadolu'da yeni açılan bir bisiklet takımına yardım olarak yollayalım desek alayınız araziye uyum sağlar, ortadan kaybolur, 2 sene foruma girmezsiniz. Yıllardır verdiği maddi destekle "Türk bisiklet sporu"nu sırtında taşıyan Salcano'yu yerden yere vurup en acımasız ithamlarla gömersiniz.
Yazık ya, çok yazık!

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.783
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ali Kılıç 35.5
Aslında kimse kimseyi gömmüyor.Eleştiri her zaman yapıcı olacak diye bir şey yok ! Bencede çok kötü olmuş bu kadar tepki geliyorsa bir yerlerde yanlışlık var demek ki.Ben olsam burdaki arkadaşları dinlerim ve 3-4 alternatif çalışırım.Bu kadar salcano yazılır mı kardeşim bir bisiklette 17-18 adet salcano mu yazılır.Jantlara bile yazmışlar.Bunu sürecek olan spocularında üzerinde yazacak zaten.Acayip itici olmuş.Bence acilen bir değişiklik gerekiyor.Kimse kötü olmasını istemez ! Para işine gelince ben göndereyim 100 TL nereye göndercez ?
Yeter ki yerini bulsun kardeşim sorun değil.

jestercat

Aktif Üye
Tepki
188
İsim
Mirza
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Mosso
Saydım tam 18 tane salcano yazısı var

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
@scottrek

Urfa Siverek'te bir bisiklet takımı var.
Ankara'da Yenimahalle bisiklet takımı var.
İsterseniz sosyal medya üzerinden iletişim kurup makbuz karşılığı olarak yardımınızı gönderebilirsiniz. Yahut çevrenizdeki bisiklet dostlarınızı da işe dâhil edip daha büyük bir yardım organizasyonu yapabilirsiniz.
Bir iki kişinin üç beş kuruş göndermesi ile olacak is değil. Daha büyük bir dayanışma içinde olmak lâzım.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.783
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ali Kılıç 35.5
Benden yana sıkıntı yok.Ulaşırım bu takımlara yaparız yrrdımları.Bu işler 3-5 kişi ile başlar öncelikle önemli olan yardım etme duygusu olsun insanın içinde.
Siz başlatın bir yardım kampanyası bizde destek olalım.3-5 te olsa sayı iş görür gene.

• Beğen
Tepkiler: Ali Kılıç 35.5

OnurÖzdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
694
@Ali Kılıç 35.5 Tamam, Türk bisiklet sporuna bence de çok önemli katkısı var ama babasının hayrına yapmıyor ki vergi indirimiyle yapıyor. Bir de ben onu bile yaparım dediğiniz çoğu şeyi yapmış adamlar. ?

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc

ikemath

Aktif Üye
Tepki
743
İsim
Uğur
Bisiklet
b'Twin
Eee, internet adresini yazmayı unutmuşlar :koptum::koptum::koptum:
192134

• Beğen
Tepkiler: MakRo

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.254
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
maalesef şu bir gerçekki,forum olarak salcano ismine karşı hepimiz nedensiz bir ön yargı içerisindeyiz bu aşikar bunu bikere kabul edelim dostlar.'madem sponsorum o zaman gözüne kaşına sokarım milletin' demiş adamlar orda hepimize bi gak gelmiş :koptum: estetik olayına gelirsek velespit bence kadro yapısı çok agresif ve havalı duruyor fakat renk uyumsuzluğu var o yüzden sevemedik,belki mavi bi ton koyu olsa ehhh...neyse olsada yesek tadındayım ben:huhuu:

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.602
muhtesem olmus ; paint terk . yahu bunu nasil savunabilirsiniz , hic mi yurtdisi bisiklet markalarinin calismalarini takip etmezsiniz yada ARGE calismlarina goz atmazsiniz?
Inanilir gibi degil. Uluslararasi bir marka olusturulmaya calisiliyor ; sizin hic mi marka direktorunuz olmaz , hic mi ARGE yoneticiniz olmaz yahu , bu nedir ?
Not: yorumlarim , ilk giris yapilan mesajdaki resimlere iliskindir.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve smtdgncy

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@seko35.50
Bence bu antipatinin sebebi Salcano'nun her yerde gözümüze çarpan ortadan amortisörlü market bisikletleridir. :)
Bisiklete gelecek olursak buldukları her boşluğa Salcano yazmışlar, bunu yaparken de bilgisayarda metni seçip italik yapmışlar. Bari şu logotype'ı biraz estetik yapın.

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.429
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Salcano kullanıcisi olarak diyorum ki: Salcano tez zamanda tasarınmcılarını değiştirmeli. ismini insanin gozune sokma çabasindan vazgeçmeli. Üşenmeseler jant telinin üstune bile salcano yazacaklar.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Niyeyse, ne alakaysa Adam Smith'in meşhur sözü aklıma geliyor: ''Laissez faire, laissez passer'' yani ''Bırakınız yapsınlar,bırakınız geçsinler''

Ben bu sözü '' bırakınız yapsınlar,isterse sıvasınlar'' olarak değiştirmek istiyorum.Çünkü nasıl ki serbest piyasa şartları altında ekonomi nasıl dengeye gelebiliyorsa ,Salcano firması da elbet birgün dengeye gelerek daha güzelini yapabilir.''Yeter ki yapsınlar'':harika:

Üşenmedim, kendi yol bisikletimin muhtelif 15 yerinde Scott ve Scott'ın komponent firması olan Syncros'un yazısını saydım.:eek::eek::ssrtcbya::ssrtcbya:

Son düzenleme: