Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Salcanocular ne kullanıyor?

Scudo
@muhyt 22 olması lazım 185 boyundayım kadro üzerinde iki ayağımı yere düz basamıyorum

SALCANO HECTOR 26MD bisikletim ayrıca satılıktır.20150602_155506 (1).jpg

2015-06-04 12.44.25.jpg

• Beğen
Tepkiler: hogutmen
@leCandas Konu'nun üzerinden biraz zaman geçmiş fakat sizin gibi düşünen insanlara fikir olması açısından bu yorumu atma gereği duydum. Yaklaşık 6-7 ay önce Salcano Xrs 02 105 Setli bisikleti aldım ve kullanıyorum. Bisikletten genel olarak memnunum çok şükür bir sıkıntı yaratmadı. Ağırlık olarak 8kg benım ıcın ağır oldugu ıcın bazı degısıklık yapma gereksınımı duydum (Jant seti, gidon , gidon boğazı) şuan pedalsız 7.3kg civarı ve yakında kadroyu değiştirmeyi düşünüyorum.İleriye dönük jant seti ve kadro ile hafifletilebilir. Kısacası bu bütçe civarında alınabilecek mantıklı bir seçenek görüyorum .

@Canince Eleştirilere açığım fakat bilmeden bir şeyin eleştirilmesini anlayamıyorum.Federasyon yarışlarında elit kategoride kullanılan bisikletleri araştırmanızı öneriyorum.

Salcano Efes 26D 3 yıldır kullanıyorum, Akor ayarı bile yapılmadı, Bence salcano sağlam bisiklet

• Beğen
Tepkiler: engin444
@Mehmet AKAN
Maşallah. Çok guzel toplamışsın. O sezonun kadro renkleri çok güzeldi. 2013 den sonra berbat etti salcano

Salcano xrs 050 kullanan varmıdır? Yarış bisikletine hevesliyim 1500 tl ye kadar almak istiyorum

@Örümböcük
Maşa güzelmiş canısı bir tur versene :cool:

@Örümböcük
Bisikletiniz 26jant değil mi. Boyunuz kaç acaba?

Bende yaza düşünüyorum. 26 mı 27,5 mu? Kuru havalarda kullanıcam. Ama gideceğim rotalar genelde rampa. O yüzden mtb almak istiyorum.

Geri