Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Salcanocular ne kullanıyor?

Scudo
http://i795.photobucket.com/albums/yy240/mbulsever/g16.jpg

kendisinden memnun olmadığım

xrs 500 sora kullanıyorum

Geotech Expert kullanıyorum ama beni 4 sene taşıyan Salcano Lion'umu kenara atmak olmaz emektarıma teşekkürler

XC 010 Kullanıyorum.19 inch ,Phyton tubeless light bir tanesi iç lastikli biri sıvılı lastiklerle 9.24 kg geliyor.Sadece Lastiklerini değiştirsem 9 kg altına iner.Pedal suluk Kafesi km plastiği dahil.

@serhan aktaşgül

bende ng 650 kullanıyorum.yakında bende maşa değiştiremessem bende yaptığım değişiklikleri fotograflayacağım:D...

SALCANO ASTRO kullanıyorum 1 hafta oldu alalı pedal basarken tık tık sesleri duyuyordum servise gittim pedalları sıktılar sorunum kalmadı çok dengeli bir bisiklet ve oldukça hafif hele hele salcano torıa dan sonra herkese tavsiye ederim iyi pedallar

Uploaded with

ng222 :) salcano baştan aşağı kalite malzeme seçiyor....aynakolcugu cıt cıt yapıyor ama temızlenıp sıkıldıktan sonra problem kalmıcak :D

kırmızı beyaz bi impetus var bende... gayet şirin bişi :D

hiç aklımda yokken ve hep hayallerimde varken geçen gün durup dururken,aniden bisiklet sahibi oldum....ttnet'e internet bağlatmaya gittim,kampanya varmış,bisiklet veriyoruz,almak ister misiniz dediler...hiç düşünmeden evet dedim,bitek markasını sordum,gerçi bikaç marka harici bişey bildiğim yok,daha adını söylerken ısındım ilk bisikletime :salcano....hiçbir bilgim yok,bikaç saattir forumu inceliyorum,ne demek istediğinizi anlamaya çalışıyorum çoğu yerde...bakımını yaptırıcam,sürmesini öğrenicem...çok geç mi kalmışım sizce,korkuyorum bu yaşta bisiklete binmek öğrenilir mi,yoksa hayal mi kuruyorum....adrenalini seviyorum,motor kullanamıyorum ama motora binmekten çok zevk alıyorum...biraz desteğe ihtiyacım var sanırım...bütün arkadaşlara sevgiler ve hoşbuldum...

@gülden öztürk

hoşgeldin hoşgeldin.bence iyi etmişsin en masrafsız taşıttır bisiklet ;)

@gülden öztürk

merak etme bende bisiklete binmeyi bilmiyorum ve şu anda bir bisiklet edinmek için epey araştırma yapıyorum. hoşgeldin :)

@Emre Fidan

20 kg bisikleti sürmesi zor olmuyor mu?

Fotoğraf bulunamadı.

Arkadaşlar 2 senedir Salcano Alu kullanıyorum.Ancak bugün satmaya karar verdim :(

Salcano NG 650 Beyaz Mavi kullaniyorum ama selesi sert. Eldiven almama ragmen uzun kullanimlarda, elimde uyusma oluyor. Ya ellerim problemli, ya gidon, ya da eldiven :) Ama verdigim fiyat acisindan cok estetik bir bisiklet

Geri