Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Salcano'dan Büyük Ödüllü Dağ Bisikleti Yarışı

Scudo
@Demircan Emrah

Aslında izleyizi olarak değilde katılımcı olarak yarışa iştirak etmek aklımdan geçmedi değil.Her nekadar kış döneminde çok verimli bir antrenman dönemi geçirmesem de geçen yaz dönemi uzun mesafeli turlara katıldım, 150 km geçen yazın rekoruydu benim için, İznik turuna gitmiştik. Öte yandan günlük 80 km lik turlar beni hiç yormuyordu.Fakat ben teknik adına zerre kadar bilgi sahibi değilim. Bu yüzden yarışa katılmam sanırım anlamsız olur.Sonuçta parkur illa ki engebeli olacaktır, dağ bisikleti yarışı.

bahçelievlerden beşiktaşa gidişi dönüş yanlış olmasın 60 kmydi :) Cidden yorucuydu bu yarış daha fazla Ölümcül olcak gibi:Skull-175

Yarışla ilgili detaylar ve başvurular ile ilgili bilgiler ne zaman açıklanır bilen var mı acaba. Ben internette pek bir şey bulamadım da :(...

@Tuğba Anbanazli

düşündüğünüz kadar kötü deyil tatlı iniş cıkışlar var.inemediğiniz yerde elinize alırsınız yapıcak bişey yok.bence katılın yazdığınıza göre cok güçlüsünüz :)

Parkur güzel ve arazi aşırı olmamakla engebeli, Arnavutköyün güzel ormanlarından birinde olur diye düşünüyorum, eğer sazlıdere tarafı olmazsa arnavutköy girişteki menba denilen piknik alanında olabilir, bu konuyu işin içinde olan salcanoya bir soracağım, en kısa zamanda haber veririm ;)

Dün 60 km civarında yarısı arazi ve yarısı yol olmak üzere bisiklet kullandım. Şu an arkadaşlar bana "rahmetli" diye sesleniyorlar.Çok yoruldum.Baya sıkı çalışmak lazım bunu öğrendim. O yüzden izleyici olarak katılacağım sanırım :D...

bu tür yarışlara katılmak için genel olarak ne tür ekipmanlar gereklidir ilk kez böyle bi etkinliğe katılmak istiyorum bilgi verebilirmisiniz . teşekkürler.

Merhaba,

Açık öğretim Final Sınavlarına denk gelmesi çok kötü. Yoksa ben de katılmak isterdim. İlk yarışım olurdu :)

lisanslı mı lisansızmı baş vuru olacak yani sıradan herkes katıla bilirmi junior ların en küçük ve en büyük yaş aralıgı nedir cevap yazarsanız teşekkür ederim

Salcano ve Yapı Krediye teşekkür etmek lazım bu güzel organizasyonla ilgili,
İlerleyen zamanlarda bu tarz organizasyonların artması ve Ülkemizin her yerinde olması temennisiyle....

Junior kategorisi 17-18 yaş sporculardan oluşur fakat bu özel yarışlara daha küçük yaştaki sporcular aileden yazılı onaylı belge getirirlerse yarışa katılabilirler arkadaşlar.

Güzel organizasyon, katılmak lazım...

Geri