Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Scwalbe green guard 3 ayda sizlere ömür...

Scudo
ben mesela her tarafı çatlak çatlaklarının içinden zırhı görünen bayatlamış sıfır lastikleri (Rubena Walrus) 6 ay kullandım satıcı firmanın gönderdiği hediye zırhlı flashlara gececeğim içinde bayagı hor kullanmıştım ama doğru düzgün erimediler ki bunun zaten yanına yaklasamadılar

10650 km de maratonlarım var bırakın aşınmayı ilk gün ki gibi bence bu lastiklerde (bayatlama)veya açı kaçıklığı yahut basınç problemi yüzünden bu sıkıntı oluştu maraton en kötü şartlarda bile 17/20 bin km çıkartır

DSC_0121.JPG DSC_0121.JPG

• Beğen
Tepkiler: Ozicu
@SEYYAH OZİ lastiklerinizin kac sene kullanildigini , tam olarak model ve ölçüsünü yazabilirmisiniz ? Teşekkürler.

@bugra_5211 kamber olayı mı gerçekleşiyor diyorsunuz ?

@MAERKEK
arka lastiğinin yere olan açısı gibi değilde , lastiklerin birbirine olan paralel olması gereken açıyı tarif etmeye çalıştım

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
@Çağdaş78 merhaba lastikleri üç yılı aşkın kullanıyorum 700*38 c ölçülerinde model marathon plus smart guard

@Cuneyt Erkman nazara gelmiyelim .şaka tabi birkez ble patlamadı şükür,şöyle söyliyeyim üçte ikisi asfaltta geçmişdir bu mesafenin 2000 civarı bozuk yollarda kullandım özellikle kıbrısın dipkarpaz bölgeleri çok bızuk taşlar jilet gibi ama şükür patlak oluşmadı hani şöyle diyeyim,. Verdiğin parayı hakediyor

Arkadaşlar benim için en büyük problem
bana ciddi dişe dokunur açıklama yapılmaması..
verilen cevapların baştan savma tarzında olması...
Ben şikayete konu lastikler üzerinde
yapılan şu şu tetkikler sonucunda
şu şu bulgular edilmiş olup
şu şu nedenle garanti kapsamı dışında değerlendilmiştir... şeklinde bir rapor beklerdim. Otomobilime aldığım lastikler ile neredeyse aynı fiyatta lastikler ama
kalitesi
TARTIŞILIR... saygılarımla

verilen cevaplar olasılık dahilinde , siz bu cevapları eleyerek sonuca varmanız daha mantıklı.Benim de aklıma gelen düşük basınç.iyi forumlar.

Sorun yanlış basınç olsa, bu şekilde ortadan değil, omuzlardan aşınmış olması gerekir. O olasılığı eleyebiliriz. Şu anda bana en yakın gelen daha önce yazıldığı gibi teker akslarının birbirine paralel olmamasın kaynaklanmış olması.

Ancak hala bilmediğimiz hususlar var:
2 ön + 1 arka teker mi var, yoksa 1 ön + 2 arka mı?
2 arka teker varsa çekiş sadece birinde mi, her ikisinde mi?
Pert olan lastik hangisi?
3 ayda kaç km yol yapıldı?

Geri