Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona 711 veya 721 hakkında

Birşey olmaz merak etmeyin. Maksimum hava basıncıyla kullanmazsanız (5-10psi altı) sıkıntı yaşanmaz. 1.75" sanırım sizin lastikler...

Scudo
@a.gonen

Hayır yok,sadece Sedona Borla'da var,onunda kilitlenebilir maşası yok..

Ama 2014 modellerinde ne olur bilinmez..

merhaba, ben 2 aydır haftada 2 gün bisiklet kursunda sürüyorum öğrenmek için ve artık öğrendim sayılır. Kendime bir bisiklet almayı düşünüyorum(bu ilk bisikletim olacak). En azından 6 7 sene dayanacak güzel bir bisiklet alma kafasındayım aslında. Bisiklet satışlarının az olduğu bir dönem olduğu için şu aralar uygun fiyata iyi bir bisiklet alabileceğimi söyledi hocam. Ben de sedonalara baktım çok olumsuz eleştiri de duymadım açıkcası, maksimum 700 tl verebilrim bisiklete. Ama 450 550 600 e falan olsa bütçemi kasmaz. 26 jant, hafif, en azından alüminyum kadrolu ve önden amortisörlü bir dağ bisikleti arıyorum ama fiyatlar ve modeller konusunda pek bilgili değilim. En kısa zamanda almayı düşünüyorum bu konuda önerileriniz var mı? Sedona ya da takmış değilim yani başka markalar da önerebilirseniz sevinirim:)

merhaba, ben 2 aydır haftada 2 gün bisiklet kursunda sürüyorum öğrenmek için ve artık öğrendim sayılır. Kendime bir bisiklet almayı düşünüyorum(bu ilk bisikletim olacak). En azından 6 7 sene dayanacak güzel bir bisiklet alma kafasındayım aslında. Bisiklet satışlarının az olduğu bir dönem olduğu için şu aralar uygun fiyata iyi bir bisiklet alabileceğimi söyledi hocam. Ben de sedonalara baktım çok olumsuz eleştiri de duymadım açıkcası, maksimum 700 tl verebilrim bisiklete. Ama 450 550 600 e falan olsa bütçemi kasmaz. 26 jant, hafif, en azından alüminyum kadrolu ve önden amortisörlü bir dağ bisikleti arıyorum ama fiyatlar ve modeller konusunda pek bilgili değilim. En kısa zamanda almayı düşünüyorum bu konuda önerileriniz var mı? Sedona ya da takmış değilim yani başka markalar da önerebilirseniz sevinirim:)

Koçtaş pratiker oto cam filmcilerine bakabilirsiniz

Teşşekür ederim dostum, kışın yarısını geçtik artık ama daha gelecek kışlar var dediğin yerleri araştıracağım..:in:

@Barış Şen

• Beğen
Tepkiler: Barış Şen
Arkadaşlar bu ozelliklerde sedona 711 2014 model 26 jant ikinci el 10 km bile binilmemis çiziksiz temiz bisiklet ne kadar eder ?
Double butted 6061 alu kadro
Maşa: Rst gıla ml kitlemeli maşa
Vites kolları :shimano sl-m310
Arka aktarıcı:shimano acera - rd m360-L
Ön aktarıcı:shimano fd-tx50
Frenler:shimano:m395 hidrolik
Aynakol:shimano fc-m171
Ruble:shimano CS hg31 11 32t 8
Zincir: Yaban S8C
Raceface gidon gidon boğazı ve sele borusu
https://i.hizliresim.com/0y3jOR.jpg

Geri