Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

sedona 761 . turkuaz gerçekten güzelmiş

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
44
İsim
Mustafa
  • Beğen
Tepkiler: tugayabicim
Scudo
Hayırlı olsun...gerçekten rengi harika..761leri bende iyiden iyiye sevmeye başladım...

kazasız belasız kullanırsın umarım...

hayırlı olsun gerçektende gıcır gıcır çok güzel görünüyor...özelliklede rengi çok hoşuma gitti güle güle kullan....

arkadaşlar bende sd-711 almayı düşünüyorum ne yapmalıyım sizce tavsiye eden var mı

sonunda kadar vermişsin ve bana göre yerinde olmuş.hoş bir renk.güle güle kullan .

hayırlı olsun hemşerim peki ağırlık ve fiyat hakkında bilgi verirmisin .kazasız belasız günlerde binmen dileğiyle.

Vayy en sonunda aldın kardeşim,hayırlı olsun. .çok yordun beni msn de renginden dolayı..:D :D

Hakket renk çok iyi..iyi seçim.;)

• Beğen
Tepkiler: jemil
Ama cidden Sedona'ların boyası bu sene uzaktan çok kötü duruyor ama yakından incelendiğinde cidden kaliteli ve bambaşka..

Güle güle kullan,rengi gerçekten çok tatlı,pedalına kuvvet...

9aydir Sedona kullaniyorum, cok memnunum. Yeni Sedonalari gormek de hosuma gidiyor tabi :) Bisikletinin ozellikle rengi hosuma gitti. Parcalari da gayet guzel. Iyi gunlerde kullanman dilegiyle :)

Hayırlı olsun gerçekten çok güzel duruyor ... Kazasız, belasız, keyifli sürüşler ;)

teşekkür ederim arkadaşlar .
sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışacam. hassas terazim var aslında ama bisikleti nasıl dik koyacam onu düşünüyorum :)
renk konusunda ise en şüpheli bendim ama yakından gören herkes oo süper diyor.

Çok güzel bir bisikletin olmuş, güle güle kullan.
sedonaların bu kadar alımlı ve güzel göründüklerini bilmezdim. Çok güzelmiş.

Kazasız, hatasız, arızasız, kullanman dileğimle.:)

Sevgi ve selamlarımla.

hayırlı olsun inşallah kazasız belasız kullanırsın bu arada vidalarıda çok zorlama:D

• Beğen
Tepkiler: fulham
bu bisikletin rengine galiba birtek ben alısamadım. almayı planlıyorum ama rengi beni cok düsündürüyor

Geri