Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona bisiklet tavsiyeleri

Scudo
940 a göre bikaç parçası değişik 950nin maşasıda daha kaliteli
ama 940 ta iş yapar güzel bisiklet

@mtb_rider
Kur 2.4 lira sabit.birde %20 indirim yapyapiyor
952x2.4=2284tl

@Ender şeker

evet daha önce oraya yazmışsın. 2.4 sabit kur tamam ama %20 indirim olayından biraz işkillendim açıkçası. Aslı bisiklete danışacağım durumu.

@mtb_rider
Aslı bisiklet mail order işlemini gerçeleştiriyor zaten.tabi karar sizin

GT TRAFFIC 3.0 almanızı öneririm

Merhaba, ben zamanında çok araştırmıştım, hiç o kadar büyük paralar vermeyin 940 alın derim ben. aralarında 300 dolar fark var neredeyse

Benim anlamadığım bir şey daha dün yol bisikleti tavsiyesi istiyordunuz burada da dağ bisikleti sormuşsunuz ne istediğinizi biliyor musunuz?

Merhaba,

Ben de bu bisikleti almayı düşünüyorum.
Öneriyor musunız?

Selam Berke , neden 1-2 ay sonra akmadığını göreceksin dedin - bu model benimde almayı düşündüğüm bi model. Aslına bakarsan % 75 istanbul şehir içi % 25 arazide kullanacağım bi bisiklet alacağım ve bu modelide gittim gördüm ancak kullanıcıları daha iyi bilir. Yoksa Carraro big 929 mu ?

@Kdrcvdr
Lastikler kalin oldugu icin asfaltta ilerlemek icin daha fazla efor sarfetmek gerekiyor. Arkadasin demek istedigi budur.

Bende de 920 modeli var cok akiskan bir bisiklet, neredeyse surtunmesiz gibi duruyor ama lastikler cok kalin(29x2.25) oldugundan asfalt kullanimi daha zor oluyor.

teşekkürler İsmail senden son bi ricam var. Banayardımcı olursan çok sevineceğim.10 yıl öncesine dek yarış bisikleti kullanıcısıydım . Şimdi İStanbulda hafta sonları ve hafta içi akşamları gezintilik bi bisiklet almak istiyorum. Hiç hidrolik disk kullanmadım bu sefer bu frenden kullanmak istiyorum vede gidon un düz olmasını istiyorum sendce Mtb mi ŞEhir bisikletimi ? aldıktan sonra pişmanlık çekmek istemiyorum :( Bide 1200 tl bütçem var bana ne önerirsin ( Dün az daha carraro big 929 alacaktım sonra 1-2 model daha düşüneyim dedim )

teşekkürederim şimdiden

@Kdrcvdr Şu modeli al diyerek kesin konuşmak istemiyorum ama mtb de şehir içinde işinizi görür. Çok uzun turlara çıkmayacaksanız mtb yeterli gelir. Zaten bir süre sonra yeterli kondisyonu kazanınca çok dert etmeyeceksiniz.

bu şuana dek mtb konusundaki en gerçekçi açıklama oldu benim için Artık kesin Mtb alacağım teşekkürediyorum - Şimdi iş model de - Alınca resimlerimi atacağım İsmail

Fiyatı ne alemde bilmiyorum ama kullanım açısından muazzam bir model. Binmek için mazeret uyduracaksınız.

Geri