Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şehir bisikleti lastik tavsiyesi

Yurtdışı sipariş alternatifini düşünmemiştim :) Siteyi inceleyeyim. Teşekkürler.

Bu arada Rubena'nın Stop Thorn teknolojili ürünlerini kullananımız var mı?

Scudo
SCHWALBE ROAD CRUISER 50 TL. (link)

Bontrager tabiki.....:D

Şehiriçi ve temiz asfalt kullanımlarında yağmurlu havalarıda gözönünde bulundurarak hafif ve dört mevsim, desenli bir lastik alman yeterli mesela maxxis overdrive 700*32 uygun. Turlayacaksan ama yer yer stabilize vede bozuk zeminde gideceğin adres belli conti touring plus, swalbe maraton smartguard her derde deva tabi ağır lastikler. Lastiğin 35-37 hacim üzerine çıkmamanı öneririm.

Bugün CRC'den 700X35c marathon greenguard lastikleri satın aldım .Merida Crossway'imde halihazırda 700X40c var.Bakalım
35c ye geçince ne kadar farkedecek.Kenda westler lastikler 2500km den sonra ilk kez patlak verdi vebir türlü düzen tutmadı.Bu arada 32c ile 35 c arasında çok kararsız kaldım.Umarım pişman olmam

Ben schwalbe durano 32mm aldım memnunum

Sire Vittoria süper adveture 700*35 1000 km oldu daha ilk günkü gibi masallah. Hem asfalt hem araziye uygun.yuvarlanma direnci de düşük...

@alfisti

Rubena'da aps sistem kullanmıştım ve gayet de memnun olduğumu söyleyebilirim. Stop thorn aps sistemin üst versiyonu. Stop thorn hiç kullanmadım fakat maxxis overdrive da kullananmış birisi olarak stop thornu da rahatlıkla tercih edebilirim. Ayrıca fiyat olarak da bence daha makul.

(link)

Yorumlarınız sonucunda 38 ebatı aklımdan çıkardım. 32 veya 35 arasında karar vereceğim.

700x35C Rubena Stop Thorn (3.5mm Rubber Belt) modelleri 820gr ve 35 TL, Stop Thorn Ultimate (5mm Rubber Belt) modelleri ise 900gr ve 50 TL. Fiyatları gayet makul ancak agırlıkları biraz düşündürdü beni.

Continental Touring Plus 700x32C Türkiye fiyatını görebileceğim bir site var mı?

@Ahmet-E

Bu siteyi bilen var mi? Schwalbe Marathon set, Turkiye'ye DHL kargo dahil 135TL'ye geliyor. Alisveris 75EUR gecmedigi icin gumruge de takilmiyor degil mi?

Siteden hiç alışverişim olmadı.Ben de bu fırsatı kaçırmanın pişmanlığını yaşıyorum.Gümrük sınırı 75 euro

@alfisti
32 değil de 42 için var:
(link)

Siparişin ödeme sayfasına geldiğimde biraz araştırayım dedim. Bike-Discount.de hakkında bir sitede bu yorumları gördüm, vazgeçtim. Satın almayı düşünenlerin bilgisine..

(link)

@H.Genç Merhaba. Durano'lardan hala memnun musunuz? Nereden ve kaça almıştınız, mümkünse öğrenebilir miyim?

32 35 38 40 olması lastiğin çapı demi yani 3.2 3.5 3.8 4 cm.

Peki lastiğin çapının kalın ya da ince olması neyi değiştirir?

Benim ki ghost trekking 1300 700x40c yazıyor. Burada kullanılan c neyi ifade eder?

Ben lastikleri kaç cm ye kadar küçültüp büyütebilirim neyi değiştirir?

Yedek iç lastik aldım tur içi üç adet netten. 20 lira idi diğer sitelerde 10 a buldum cst 700x35/43

Bu benim tekere uyar demi? 40 bulamadım. Cst iyi dediler aldım. Bu uyar dediler. Bu ölçü fazla yok zaten piyasada.

@Alper Ütebay

Marathon Mondial DD TravelStar tavsiye edebilirim

https://lh3.googleusercontent.com/vxiUL0X98mgxfx43pbh48z3dutZZS5dgsG8HC1SZv4Wy5ErlHKX1jZA5FAm1cOc

Maxiss Overdrive'dan çıkardığım cam parçası, fotoğrafın sol tarafında lastiğin orta kısmında da benzer bir parçanın açtığı yarık görünüyor, iç lastik patlamamıştı.

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım
Hala bu hesabı anlaybilmiş diilim 700 40C lastik kullanıyorum yeni siparişim 42*622 siparişim var bakalım uyum sağlayacak mı. Scott sub cross 20 kullanıyorum

'15 S3 .... [emoji593]

Geri