Selçuk Üniversitesi - KONYA

Hüseyin ARICAN

Forum Bağımlısı
Tepki
89
Arkadaşlar Selçuk Üniversitesi'ndeki arkadaşlardan neden hiç ses soluk yok? :)

Ben Selçuklu Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Bosna Hersek'te oturuyorum. Bu civarlarda olan bisikletsever arkadaşlar irtibat halinde olalım, insanın tek başına süresi gelmiyor. :)

Scudo

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Selam.Ben Hukuk Fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim.Bende Bosnada oturuyorum.Şu an memleketteyim.Döndüğümde buluşalım gezelim.Dediğiniz gibi tek başına insan sıkılıyor:)

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin ARICAN

Hüseyin ARICAN

Forum Bağımlısı
Tepki
89
Tamam kardeş haberleşelim dönünce.:) 3 aydır bisiklete elimi sürmedim desem yeridir, zaten bir buçuk aydır kar yerden kalkmadı. Ufaktan başlayalım yavaş yavaş açılırız inşallah. :)

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
sem bende kadınhanı ilçesinde mekatronik okuyorum 2, sınıf nasipse havalar ısınınca konyadayım bisikletimle

• Beğen
Tepki
23
Makine müh 3. sınıftayım arkadaşlar,05056132368 ya siz bana ulaşın ya da sizde numara bırakın birbirimize ulaşalım,görüşelim,geziler düzenleyelim arkadaşlar :)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
evet arkasdalar malesf bizim üniversitemizde kimsecikler yok ne gezinti yapan var ne idman yapan var. tura katılan yok. böyle bi durum can sıkıyor gercekten...her gün tek basıma cıkıyorum idmana , o kadar yol çekilmiyor

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar herkesin müsait olabileceği bir gün belirleyip toplanalım,tanışalım.Sanırım üniversitenin belirli bir bisiklet topluluğu yok.Üniversite adına bir topluluk kurabiliriz...

Numaram:0543 829 66 86
Adres:Bosnahersek Mah.Kamer Sok.Kamer Sit.A Blok 2/15

İsteyen arkadaşlar dilediği gibi ulaşabilir...

• Beğen
Tepki
23
Arkadaşlar;
18 MART 2012 PAZAR TURU

Saat 9:30 da Real'in batı köşesinde buluşma.
Otogar kavşağından Ankara yoluna çıkış.
Ankara yolunda Altınekin sapağından dönüş.

Arkadaşlar bu hafta sonu için böyle bir tur planı var katılmak isteyen herkese açıktır tur :)
Bosnada oturan arkadaşlar direk Organize Sanayiye giden yoldan gelip orada Ankara yolundada katılabir;)
Yeterli katılım olacak olup kondisyon açısından her düzeyde insan vardır,endişeye gerek yoktur yani.
0505 613 23 68 numaram,gerekli olursa arayabilirsiniz.

Hüseyin ARICAN

Forum Bağımlısı
Tepki
89
Pazar gün sınavım ve nöbetim olmasaydı kesin katılırdım arkadaşlar. İnşallah gelecek seferlere.

Murat Sarp

Üye
Tepki
48
ben bosnadan hemen hemen hergun cıkıyorum bısıkletle. havalar ıyı olursa okulu ekıp pedalladıgımda oluyor. hafta ıcı ya da hafta sonu farketmıyo. yeter kı havalar ıyı olsun.. merama, zafere, bazende kadınhanı, sarayonu tarafına dogru gıdıyorum.

bosna taraflarından pedallamak ısteyen olursa takılalım derim.

numaram: 0531 269 37 07

Tepki
23
Arkadaşlar Murat arkadaşımız bu hafta katılacağını belirtmiş,başka gelecek olursa;
25 Mart 2012 Pazar günü tur programıdır.
Saat 09.30 Realin batı yakasında buluşma. İstanbul yolu güzergahından Ladik'e gidiş. Ladik'te bir çay molası ve geri dönüş.
Bosna ve Toki civarından katılacak yarenler Saat 10.05 gibi Rixos otel önündeki yaya üst geçidinin oradan bizlere katılabilirler.

• Beğen
Tepkiler: Murat Sarp
Tepki
16
İsim
GURSEL
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
arkadaşlar benim okul bitti konya defterini kapattım ama konyada bisiklet sever üniversite öğrencileri için merkezde, nene hatun parkı içinde dükkanı yk bisiklet ve yusuf kartal ile iletişme geçsinler. yusuf abi ve ekibi sürekli turlar düzenler ayrıca bisikletle alakalı konularda yardımcı olur zaten kendisi salcano kron bayisi bildiğim kadarıyla. (link)

Orhan57

Aktif Üye
Tepki
193
İsim
Orhan Yıldırım
Bisiklet
Sedona
Halkla ilişkiler okuyorum 3. Sıniftayım. Bosna'da oturuyorum fixed Gear ya da MTB ile tura çıkıcak arkadaslarla tanısalim. Rekor denemesi yapmak isteyenlerle birlikte uzun süre ve mesafeli turlara da varım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@Orhan57
Hocam seninle tanışalım o vakit, çok uzun olmasa da mesafeli turlar var aklımda

keskin03

Üye
Tepki
3
İsim
Halil Kağan
Bisiklet
b'Twin
Selamlar. Ben de Selçuk'tayım. Makine mühendisliği. Bİsikletçi görünce gözünün içine bakıyorum buradan çıkarsa diye :)
Benim mevcutta bisikletim yok ama en kısa zamanda bir yol bisikleti alacağım. Siz kardeşlerimin tavsiyesini de almak isterim.
Tanışalım inşallah.