Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

sele önerisi Selle Italia SLR modelını begendım ne dersınız

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
Selle Italia SLR modelı baya var benım begendıgım 135 gr olan modelı
(link) türkiyede de buldum ama almısken bır daha almamak uzere almak ıstıyorum ondan sızınde degerlı fıkrılerınızı almak ıstedım
konfor ve saglık bırıncı planda hafıflık ıkıncı planda ama hafıf olmasıda sart tabıkı (tayt ıle gıyecem)

Scudo
Sportif görünüşüne göre çok rahat bir sele ve forumda da epey kullanıcısı var yorumlar hep olumlu

En yaygın kullanılan seledir heralde. Fena değil ancak hafif donanımlar bölümünde de görüleceği üzere 135 gr olanı pek yoktur. Hep 145 gr civarı geliyor.

bu seleyı degılde su modelını alsanız yada su markanın selesını alsanız dıyecegınız bı durum yok mu

@CEM HELİMOĞLU

95 euro + kargo ile 105 euro= 210 tl

Sadece bir sele için 210 tl harcamak bana çok geliyor. Bu işi profesyonel olarak yapmıyorsunuz konforu atlamamalısınız. Daha konforlu, 100 tl'yi aşmayan ve hafif seleler tercih edilmeli diyorum...

@CEM HELİMOĞLU

evet var...

Selle Italia C2 Gel Flow Saddle 2011 From €48.96Selle Italia C2 Gel Flow Saddle 2011 from 48.96 euro
Selle Italia C2 Gel Flow Saddle 2011 From €48.96(link)

Aynı sele kargo dahil 50.14 euro
işte link (link)

http://www.labicicletta.com/edatcat/uploads/selleitalia_c21.jpg

• Beğen
Tepkiler: Hasan ERKAN
full karbon seleden kesın vazgectık o zaman slr modelıne bı tatmınkar be cevap gelmedı kullanan arkadasların yorumlarını beklıyorum

selle italia slr modelını uzun zamndır kullanıyorum gayet güzel dayanıklı bir sele hafif olmasına ragmen saglam ve dayanıklı şekil olarakta çok güzel daha öncede italyan malı bir sele kullanıyordum başka selelerde denedim ama beni rahatsız etti hepsi slr modelini al derim

Bende kullanıyorum ama tavsiye etmiyorum çünkü çok rahat değil bnde beyazı var derisi çok çabuk aşınıp kötü bir hal alıyor bağlantı yerlerinden de çıtırtı geliyor hafif ama sorunlu illa da iyi bir sele almak istiyorsan fizik in arione serisini önerebilirim slr dan kat kat daha rahat 30-40 gr daha ağır ama fazlasıyla değer o 40 grama bide selle italia nın flite modeli var onu kullanmadım ama selle italianın sponsor olduğu prolar ondan kullanıyor gerisini sen düşün...

• Beğen
Tepkiler: gokhan erdogan
selle italia slr xp kullanıyorum burun kısmının ince olması ve deri altının silikon olması ayrıca carbon titanyum gibi malzemelerden yapılmış olması en buyuk artıları ve gercenten hafif...

@Doruk ÖZTÜRK

hocam zahmet olmaz ıse lınk seklınde gonderebılrı mısınız onerıdıgnız selelerı

@mustafa kemal güler

bende xp almayı dusunuyorum hocam taysız bıle gıysenız pek sorun olmaz dedıler bana sız ne dusunuyorsunuz

Slr gelmiş geçmiş en güzel sele, o hafiflikte o rahatlık 10 seneyi aşkındır kullanırım, herhalde 2-3 tane geçmiştir elimden... Tavsiye ederim... Xp daha rahat ama daha ağır seçim size kalmış... Ha bir de hiç bir sele pedsiz taytsız kullanılmamalı...

@Hakan Yazman

dogru dıyo abı ben xp modelını dusunuyorum bakalım bulabılırsem sayet bulamazsam artık slr olabılır

@Hakan Yazman

Bu yoruma ne yazık ki katılmıyorum. 2 yıl SLR kullandım, şu an ise mtb için San Marco Aspide Team, yol için ise San Marco Regale Carbon-FX kullanıyorum. Şunu net söylim, benim fikrim slr bu selelerin yanında son derece kötü bir tercih olarak kalıyor. Gerek rahatlığı gerek işçilik ve malzeme kalitesi yönünden. Ayrıca Selle Italia sürekli hileli ağırlıklar veriyor. SLR için 135 gr diyor ama benim sele 147gr dı, kaldı ki dünyanın hiçbiryerinde daha 135gr lık bir slr görülmüş değil malesef.:mad:

• Beğen
Tepkiler: Ercan Saygılı
@koray bulut

kullandıgınız seleyı lınk olarak gonderebılır mısınız

Geri