Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Shwalbe Smart Sam arka lastikte ki yarılmalar normal mi ?

Scudo
Arkadaşlar tamam sorun çözüldü :) Lastiklerde bulunan bir sorunmuş erdoğanlar bisiklette sağolsun anlayışla karşıladı. Sanırım dediğimiz gibi raf ömrünün dolmuş olmasından fakat lastiklerin ömrü distribütör firmada beklemesiyle alakalıymış. Distribütör firma değişimi kabul etti. Konuyu açtığım gün sorunumu bildirmiştim, 2 gün içerisinde dönüş yapıp eski lastikleri istediler. Bugün lastikler ellerinde olur ve yenisini gönderirler :) Araştırdığım kadarıyla erdoğanlar bisikleti çok kötülüyorlar fakat benimle ilgili bir problem olmadı ve inşallah olmazda :)

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!
Lastikler sıfır şekilde elime geçmiş bulunmaktadır. Hiç bir sorun kalmadı ve umarım tekrar aynı sorun olmaz :)
(link)

benim de 3-4 ay önce sirkeciden 55 tl ye aldığım Schwalbe Black Jack 2,10 arka lastiğimde aynı çatlaklar oluştu aldığım yere sordum adam çatlakları göremedi yada görmek istemedi 15-20 gün daha kullan gel dedi iade etmeyi düşünüyorum satıcı zaten dedi verirsin firmaya göndeririz dedi bakalım görecez 5000 km kullandığım ve yerine yeniyi koyduğum eski lastik te hiç bu şekilde bir şey olmadı ne hikmetse kesin bize çin işi sattılar. 5000 km eski lastik elimde dişlerin orta kısmının aşınmasından başka bir şey bile yok

Geri