Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sıfır Karbon Kadrodaki oluşmuş izler

Bu şeffaf uygulamayı fırın boyasına yapsak boya kalkma değilmi bende parlak gözükmesini istiyorum bisiklet siyah çok farkedermi acaba görüntüsü.Birde hangi markanın veya hangi siteden almamı önerirsiniz.

Scudo
Bu bahsettiğiniz 'lekeler'karbonun kumaşın kalıp içinde şekillendirilirken oluşmuş yapısal kaymalardan yada boya olmadığından altta direk karbonu görmenizden aslında bir sorun yok kalıp içinden çıkan parçada zımpara sonrası bazı katlar zımparalanır ve çizgi şeklinde alt katın üstünde gözükür yanı dert edilecek bişey değil

Bu izler sanırım bisiklet üzerinde kadroya sarılı köpüklerden kaynaklanıyor. herhangi bir kesimden zımparadan falan değil..

Bu lekelerden kurtulmak için çok kolay bir yöntem var, lekenin üzerine bir miktar kolonya döküp yakarsanız lekelerin kaybolduğu göreceksiniz... kadroyla birlikte kül olarak, tabi ki şakaydı! sakın evde denemeyin. :)

• Beğen
Tepkiler: aytunctarakci
@kare2emre

Evde denemeyin dediğin için evde denemedim dışarda denedim tabi bu ara gısgıcır almış olduğum giant tcr karbon gitti. Evet saf karbon kül bırakmıyormuş. Neyse sadede gelecek olursam İBAN numaramı gönderiyorum bisikletin ederini özelden yazarım.

• Beğen
Tepkiler: yihehe
Geri