Sipariş verdiğim ürünler kaliteli midir?(SS'li)

Tepki
14
Bisiklet
Claud Butler
merhaba arkadaşlar,
hepsiburada.com dan 1 adet bisiklet ve 4 adet ekipman siparişi verdim, ekipmanlara 2 günde karar verdim(fiyat performans açısından) sizce sipariş verdiğim ekipmanlar iyi midir?
http://s1309.hizliresim.com/1f/j/srupm.png
eldiven : (link)
fener : (link)
elcik : (link)
bisiklet : (link)
kilit : (link)
pompayı 2. siparişimde aldım
(link)
ekipmanlar ve bisiklet hakkında görüşlerini belirtenlere teşekkür ederim.

Scudo

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
411
Bisiklet
Salcano
kilit işe yaramaz. diğerleri hakkında fikrim yok. aynı feneri ben de almayı düşünüyorum, senin yorumlarını bekliyorum...

Tepki
6
Bisiklet
Bisan
öncelikle aldığın bisiklet çok güzel aynından bende aldım bir ay kadar önce hatta cuma günü tchibo dan jelli sele de aldım oda bugün geldi sele kılıfı fiyatına sele almış oldum :)
iyi pedallamalar.

Tepki
44
Bisiklet
Salcano
aynı lambadan bendede vardı çok dikkatli kullanın en ufak bir darbede pert oluyor.

Tepki
14
Bisiklet
Claud Butler
@Mert C.

kilidi kısa süreli kullanacağım için öyle aldım, apartmana kilitleyeceğim zaman motor kilidim var onu kullanacağım. ayrıca görünüşü hoşuma gitti

@leventtopallar

evet bisikletin çok güzel olduğunu biliyorum ve sabırsızlanıyorum kullanmak için, bisiklete almam gereken sele, sele borusu, pedal, kadro ve maşa koruyucu kaldı onları da hallettim mi tamamdır.

@Kadir Gümüşsoy

feneri fiyat performans bakımından çok övdükleri için bunu tercih ettim, çünkü bütçem kısıtlı olduğu için bana ideal geldi bu fener

B

BF Okuru

Misafir
Fener fark edilme amaçı kullanılabilir. Güçlü bir fener değil maalesef. Onun yerine aşağıdakini tercih edebilirdiniz;

(link)

Çok daha güçlü bir fener. Zoom özelliği de mevcut. Pompa tek yönlü çalışıyorsa, o da iyi diyemeyeceğim. Eldiven jelsiz gibi duruyor, öyleyse o da kötü. Kilit zaten kötü. Elcik için bir şey diyemem ama bu fiyata iyi bir şey çıkma ihtimali düşük.

Keşke aksesuar siparişlerinizin bir kısmını Tchibo'dan alsaydınız. Diğerlerini de Aliexpress'ten falan alırdınız. Neyse, güle güle kullanın diyelim.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
411
Bisiklet
Salcano
@ahmetcan44

bu fener bisiklete takılabiliyor mu?

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
elcik, kilit, fener yaramaz.

Tepki
14
Bisiklet
Claud Butler
@ahmetcan44

feneri sadece fark edilmek için aldım önümü aydınlatsın diye değil o yüzden fener konusunda sıkıntıda değilim,
pompa konusunda pek bir fikrim yok fakat şimdilik bu yeter,
eldiven konusunda biraz amatörce davrandım hiç araştırmadan o eldiveni sipariş geçtim,
kilidi uzun süreli kullanmayacağım o yüzden bana yeterli o,
elciği arkadaşım kullandığı için bana tavsiye etti o yüzden aldım,
ayrıca siparişlerin elime hızlı ulaşmasını istediğim için hepsiburada.com a yöneldim, daha profesyonel seçimler yapacağım zaman tabii ki de o sitelere yöneleceğim.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.680
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Feneri işe yaramaz demek ne demek yahu 2 aydır kulkanıyorum 3 kere yere düştühiçbir şey yok çok da güzel aydınlatıyor ama

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
411
Bisiklet
Salcano
@ahmetcan44

aparatı nereden bulabiliyoruz peki?
bir de iki fener arasındaki fark ne seviyede? police 3 pil green life 4 pil ile çalışıyor.
bir de o aparatın da hepsiburada'da varsa linkini verir misiniz? bisiklete ney ile monte edeceğim?

acil olarak sipariş vermem lazım, branda alacağım da... hediye çekini kullanmak için 100tl'ye tamamlamam lazım sepeti.

Tepki
16
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kilidi 2 tane almışsın nasıl kilitleyecen 2sini birdenmi çok uzun sürer:)açmasıda uzun sürer:p

B

BF Okuru

Misafir
@Mert C.

Acil sipariş için bir şey diyemeyeceğim. Buyincoins'ten 2 tane sipariş vermiştim, 3 haftada gelmişlerdi aparatlar.

Green Life 4 pille çalışıyor ama kullanılan LED kaliteli değil. Zoom özelliği olmaması büyük eksiklik. LED tipleri kendi aralarında ayrılıyorlar; T6, U2... vb. şekillerde. U2 tipte olanlar 2 adet 9 voltluk yedek pil ve şarj aleti ile 15 dolara satılıyor. Müthiş bir aydınlatma gücü var fiyatına göre.

(link)

Bağlantı aparatı da yanında geliyor. Bence siparişi başka şeylerle tamamla. Lambayı almışken tam al. Ben de ilk fırsatta bunu sipariş edeceğim. T6 olanını görmüştüm, o bile fena değildi. Bunun inceleme videoları muazzam.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
900
Bisiklet
Salcano
Feneri 2 seneye yakındır kullanıyorum.Tam kullanıldığında bir saat ömrü var yok,ha bir saat sonunda tamamen kapanmıyor aydınlatma seviyesi düşüyor,fark edillebilirlik yönünden bir fark yok.Karadenizin şiddetli yağmurunda kaç kere ıslandığını hatırlamıyorum:DBozulcak diye bekliyor insan ama bozulmuyor:DFiyatıda iyi ben 20'ye indirimli almıştım normal piyasada gördüğüm fiyat 25.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
411
Bisiklet
Salcano
@ahmetcan44

police'nin de yanında geliyor mu aparat peki yoksa ayrı mı almak lazım? şuan sadece hepsiburada'dan alacağım alacaklarımı. 4 adet şarjlı aaa pil de alıyorum.
yeterli midir bu police marka olan, şart mı ultrafire gibi birşey almak? şuan sepeti doldurmak için ekleme yapıyorum ancak yine de kullanmayacağım birşey almak istemem. siz kullanıp memnun kaldınız mı bu police pc-c30'dan?

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
@ahmetcan44

Katılıyorum harika bir fenerdir.... kutusunda M3 silahı için kullanılabilir olduğu bile yazıyor.. :)

Tepki
14
Bisiklet
Claud Butler
Green Life SD-3269 Power Ledli Bisiklet Lambası(bu fiyata bu ürün inanılmaz :eek:ha: ) ve CSI 4 Haneli Zincir bugün elime geçti, bisikletim geldiği zaman bütün ekipmanlarını tek bir konu altında inceleyeceğim

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
411
Bisiklet
Salcano
@Can Fidanoğlu

memnun musun fardan?
ahmetcan44 police marka olanın green life'den çok daha iyi olduğunu, ultrafire'nin de police'den çok daha iyi olduğunu söyledi... sen ondan bile memnunsan police fazlası ile yeterli olur bu durumda herhalde?
zoom özelliği de varmış çünkü police fenerde.

kilit hakkında ise, bundan var bende de. (link)
kesinlikle güvenilir bir kilit değil. hem kırılması kolay, kilit kısmı sağlam durmuyor. hem de kilit kısmını iki taraftan çekerken şifre bölümünü çevirdiğinde doğru numaralar takılıyor, yani şifreyi bilmeden açmak için harcayacağın süre 1 dakikayı geçmiyor... kilit dişleri arasındaki boşluk yüzünden kolayca hissediliyor doğru numaralar...

Tepki
14
Bisiklet
Claud Butler
@Mert C.

ahmetcan44 arkadaşımızın verdiği fener kadar aydınlatmıyor fakat ben çok memnun kaldım, ayrıca o fenerin boyu çok büyük geldi bana(arap feneri herhalde).
kilit mavi olarak gelir diye düşündüm, kırmızı ve yeşil olarak geldi, vasat bir kilit kesinlikle güvenilir değil ama benim için yeterli, mekanizması tık tık geçmiyor biraz zorlanıyorum ama çok hoş bir kilit, tekrar söylüyorum hiç güvenilir değil

edit : bugün okuldan çıktıktan sonra sokakta fenerin aydınlatmasını denemek için test yaparım fotoğrafını çeker koyarım buraya