Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

sizce hangisini almalıyım

hyigitguney

Aktif Üye
Tepki
9
Bisiklet
Kron
merhaba arkadaşlar bu iki bisiklet arasında kaldım sizce hangisini almalıyım fitatları aynı donanımlarında bira değişiklikler var. yorumlarınız doğrultusunda karar vericem şimdiden teşekkürler.

carraro crx 3012 20v
(link)

carraro 497 equipe
(link)

Scudo
Carraro 497 equipe

• Beğen
Tepkiler: hyigitguney
CARRARO CRX 3012 20V'i donanımı daha iyi olduğunu düşündüğüm için öneriyorum.

• Beğen
@hyigitguney

:) Arkadaşım gerçi üstteki crx 3012 Değiştiriciler belki iyi olabilir ama fazla fark olacağını zannetmiyorum 497 equipe Çift kat Alüminyum denmiş diğeride öylemi?.bi araştır.Aradaki bütün ekipmanların en idealini bul.
İkiside güzel ama?.Bence 497 equipe Renk olarak çok hoş,Çift kat siyah Alüminyum Jant,daha albeni'si var.Karar senin...

• Beğen
Bence aynı fiyata Ghost 5000 alman daha mantıklı
hem tasarımı hoş hemde donanım olarak iyi.

(link)

• Beğen
Benİm İlk zamanlar arada kaldiĞim bİsİkletler Çok uzun sÜre arŞtirdim alirsan 3012 al fakat carraro kadro salamliĞi- garantİ -boya kalİtesİ bakimindan Çok vasat kaliyor ben gerÇekten kullanicilarla bİrebİr gÖrÜŞtÜm memnun olanlarda var fakat bu Şİkayetler bana yettİ eĞer amaciniz kalİtelİ bİr kadro almaksa bu markaya yaklaŞmayin derİm daha sonra bu markadan vazgeÇtİm ve scott scale 60 - cannondale sl1 arasindan bİtr seÇİm yaparak cannondale aldim sanada Şİddetle tavsİyemdİr ÖmÜr boyu kadro garantİsİ kalİtelİ boyasi hafİflİĞİ ve kaynak noktalarinin kusursuzluĞu bana yeterlİ geldİ

• Beğen
peki 2000 tl ye önerebileceğiniz diğer bisikletler nelerdir. bisiklet mtb olacak arazide performansı yüksek olsun istiyorum

@strongyucel

ne zamandır kullanıyorsunuz sl1 i arazideki performansı nasıl peki

Benİm 2012 sl1 yenİ elİme geÇtİ arkadaŞimin 2011 sl İle arazİde yarim saat dolaŞma İmkanim oldu sİze Şunu rahatlikla sÖylryrbİlİrİm bİsİklet benİm gİbİ İrİ bİrİnİn altinda banamisin demedİ kendİ bİsİkletİmİ daha Şehİrde deneme İmkanim oldu 30 vİtes olmasi gİbİ 2011 e gÖre artilari var. GÖrÜntÜsÜ harİka saĞlamliĞi tartiŞilmaz cannondale sl1 donanim olarakta Çok baŞarili tabİ zamanla deĞİŞİmler yapacaĞim ama Şunu unutmayin cannondale dÜnyanin en İyİ bİsİklet markasi

• Beğen
Geri